EGE GÜNDEM GAZETESİ

ASFALT PROGRAMINDAKİ YERLERE BAŞKAN GENÇER’DEN ÖN İNCELEME

ASFALT PROGRAMINDAKİ YERLERE BAŞKAN GENÇER’DEN ÖN İNCELEME
13 views
03 Temmuz 2018 - 11:27

Sıcak asfalt çalışması programına alınan yerlerde ön incelemede bulunan Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, bazı noktalarda alt yapı çalışmalarının bitmesinin beklendiğini belirtti.

Ayvalık Belediyesinin asfalt programı kapsamındaki Ali Çetinkaya Mahallesi Onursal Caddesi 4.Sokakta çalışma öncesi inceleme yapan Belediye Başkanı Rahmi Gençer, BASKİ’nin içme suyu hattındaki patlağın onarımını yapacağı sokakta, BASKİ Ayvalık Müdürü İskender Çavdar’dan bilgi aldı.

Hattaki patlağın tespitinin henüz yapılamadığını öğrenen Başkan Gençer, Ayvalık’ ta alt yapı konusunda hemen her mahallede ciddi sıkıntılar yaşandığını ifade etti. Müdür İskender Çavdar, onarım çalışmasını Salı akşamına kadar tamamlayacaklarını belirti. BASKİ ile koordineli çalışma ile sorunun her geçen gün daha da aza indirgendiğini söyleyen Başkan Gençer, alt yapı çalışması tamamlandıktan sonra yolda sıcak asfalt çalışmasına başlayacaklarını belirterek, “İlçe yollarına sıcak asfalt yapım işine ek kredi olarak yüzde 20 iş artışı konusunda meclisimizden aldığımız onay sonrası başlayacağımız çalışmanın ilk bölümünü içeren bu yollarda inceleme yaptık. 150 Evler ve Ali Çetinkaya Mahallelerinde belirlenen noktaların yapımını önümüzdeki hafta başına kadar tamamlamayı planlıyoruz” dedi. Müdür İskender Çavdar, onarım çalışmasını Salı akşamına kadar tamamlayacaklarını belirti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1