EGE GÜNDEM GAZETESİ

HD İskender, Balıkesirliler ile Novada Edremit AVM’de Buluşuyor

HD İskender, Balıkesirliler ile Novada Edremit AVM’de Buluşuyor
18 views
02 Temmuz 2018 - 13:10

Her geçen gün restoran sayısını artıran HD Holding, HD İskender markasıyla Türkiye’nin dört bir yanında yeni restoranlarında hizmet vermeye devam ediyor. HD İskender, şimdi de Novada Edremit AVM’de Balıkesirli misafirlerini ağırlamaya başlıyor.
Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri HD Holding, HD İskender markasını Balıkesirli misafirleriyle Novada Edremit AVM’de buluşturuyor. İskender tutkunlarına vazgeçemeyecekleri bir lezzet deneyimi sunan HD İskender, Balıkesir’deki ilk restoranını Novada Edremit AVM’de açıyor. HD İskender, sadece dana etinden %100 usta eliyle hazırladığı geleneksel iskenderi, ritüellerine uygun olarak servis ediyor ve ulaşılabilir fiyatlarla misafirleriyle buluşturuyor.
HD İskender’den Minik Misafirleri İçin Özel Menü!
HD İskender, yeni restoranı Novada Edremit AVM’de minik misafirlerini de unutmuyor. Düşyeri iş birliği ile hazırlanan HD İskender özel çocuk menüleri ve menünün yanında sunulan eğlenceli oyuncuklarla küçük lezzet düşkünlerinin de keyifli vakit geçirmesi sağlanıyor.
HD Holding, kaliteli ürünlerle katkısız olarak hazırladığı geleneksel Türk mutfağı lezzetlerini, uygun fiyata ve güler yüzlü ekiplerinin desteğiyle 23 yıldır misafirleriyle buluşturuyor. Ocak ayından itibaren tüm markalarıyla 40’ın üzerinde restoran açılışı gerçekleştiren HD Holding, yatırımlarına devam ediyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1