YUSUF KOÇ’UN OĞLUNUN ANLAMLI SÜNNET DÜĞÜNÜ

27 Haziran 2018 Çarşamba, 13:50

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç ve değerli eşleri Feryaz Koç hanımefendi biricik oğulları Refik Celal’in sünnet düğününü anlamlı bir törenle gerçekleştirdi.
Edremit Bonsai Düğün Salonu’nda düzenlenen sünnet düğününe; Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı,Kosova Eğitim Müşaviri ve Edremit eski İlçe Milli Eğitim Müdürü Atanur Çağlayan,Ak Parti İlçe Başkanı Metin Örkçü ve yönetim kurulu üyeleri,Edremit’e Okul kazandıran hayırseverler FernunSözen,Zehra Baysal,Ayşe Büyükdalgıç, Edremit ve Havran Belediye Başkan Yardımcılar, İl Milli Eğitim ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları,Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Burhaniye Meslek Yüksekokulu Müdürü Aytekin Ulutaş, İzmir Narlıdere İlçe Müftüsü Kemal Karadeniz (Edremit eski ilçe müftüsü), Edremit İlçe Müftüsü Sait Emin Arvas, Ensar Vakfı Edremit Şube Başkanı Mustafa Süs ve yönetim Kurulu üyeleri, Tügva Edremit Şube Başkanı İlyas Demir, Eğitim Bir-Sen İl Başkanı Mehmet Çabuk ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Eğitim Bir-Sen Edremit İlçe Başkanı Muharrem Yenigün ve yönetim kurulu üyeleri, Eğitim Bir-Sen Havran İlçe Başkanı Kazım Kaya,Eğitim-İş Sendikası Edremit İlçe Temsilcisi Feride Güçlü,Eğitim-Söz Sen İlçe Temsilcisi, Kurum Amirleri,oda başkanları,Okul Müdür ve Müdür yardımcıları,öğretmenler,okul personelleri, aile yakınları ve çok sayıda davetli katıldı.
Edremit İmam Hatip Lisesi Öğretmeni Yüksel Sağlam tarafından Kuran-ı Kerim Tilavetiyle başlayan ve yaklaşık bin iki yüz davetlinin katıldığı sünnet düğünü sadeliğiyle dikkati çekti. Edremit İlçe Müftüsü Sait Emin Arvas günün anlam ve önemini belirten bir konuşma gerçekleştirdi. Edremit eski müftüsü Kemal Karadeniz’in ettiği anlamlı duanın ardından, sünnet çocuğu Refik Celal Koç sahneye getirildi.
Programda konuklar, sahneye gelen Refik Celal’i tebrik ederek, sağlık ve mutluluk dileklerini ilettiler. Konukların heyecanlı gözlerle Refik Celal’i izlemesi duygusal anlara sahne olurken Refik Celal, konukların arasında dolaştırıldığı sırada herkese el sallayarak katılımları için teşekkür etti.
Daha sonra, halk dansları ekibi Refik Celal’i de ekibe dahil edip sahneye çıkarak hünerlerini sergileyip programa ayrı bir renk kattılar. Ardından, konuklara akşam yemeği ikram edilmesiyle, pasta kesimi ve kına merasimine geçildi. Yusuf ve Feryaz Koç çifti, çocukları Refik Celal’in sünnet düğününde kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına tek tek teşekkür ederekonları uğurladı.
Yusuf KOÇ; Düğüne katılan, katılamayıp tebrik mesajı, çiçek ve çelenk gönderen herkese teşekkür etti.
Ayrıca düğüne katılmak isteyip de seçim çalışmalarının yoğunluğu nedeniyle katılamayan, Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, Balıkesir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Balıkesir Milletvekili Adil Çelik, Mustafa CanbeyTebrik mesajları ve çelenk göndererek bu mutlu gününde Yusuf KOÇ’un yanında olduklarını bildirdiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB