ERSOY ESNAFIMIZIN VİZYONU DEĞİŞİYOR

20 Haziran 2018 Çarşamba, 12:24

Balıkesir’in Havran İlçesinde Zeytin ve Zeytinyağı sektöründe 1960 yılından beri faaliyet gösteren firma Balıkesir çevre yolu üzerinde önceki gün yeni fabrika satış işletmesinin açılışı yapıldı.

Açılaşa Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu,Havran Kaymakamı Şeref Aydın,Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy,Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal,Belediye Meclis Üyeleri,Belediye Başkan Yardımcıları,Daire Müdürleri,Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri Balıkesir bölgesinin Zeytin ve Zeytinyağı sektöründe önde gelen firma temsilcileri katıldı.

Açılış Kurdelesini kesen Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu,Kaymakamı Şeref Aydın,Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy,Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal,Havran AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Dayı ve Havran MHP İlçe Başkanı Ömer Acar birer kısa konuşma gerçekleştirdiler.
Belediye Başkanı Emin Ersoy konuşmasında şunları söyledi.
EMİN ERSOY YENİ İŞ İSTİHDAMI OLANAKLARI SAĞLANIYOR
Havran ilçemizde yıllardır faaliyet gösteren firmanın Çevre yolu üzerinde açmış olduğu bu nezih kaliteli iş yeri hem firma açısından hemde İlçemiz açısından çok önemli.Firma Zeytincilik sektörel bazda vizyon ve kalite getirmiştir.İşletme çok amaçlı olup hem paketleme hemde satış noktası olarak halkımıza hizmet verecektir.
firmanın her zaman atılım içinde firmalarımızın başında geliyor.Uluslararası Fuarlarda her yıl katılım sağlayarak İlçemizin tanıtımına önemli katkı sağlamıştır.Bu güzel işletme personel alımı yeni iş istihdamı olanağı sunmuştur.
İşletmenin İlçemize ve Ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum dedi.
YAKUT BALIKESİR’DE TARIMIN BAŞKENTİ HAVRAN’DIR
Havran Ziraat Odası Başkanı Adem Yakut Balıkesir’de tarımın başkenti Havran İlçemizdir.Bereketli topraklarımızda her türlü ürün yetişmektedir.Bu ürünlerin başında halkımızın geçim kaynağı Zeytin ve Zeytinyağıdır.Firma yeni açtığı bu işletme ile sektörün vizyonunu değiştirmiştir.Umarım diğer firmalarımızda böylesi kaliteli işletmeler açarak ekonomimize katkı sağlar dedi.
AYDINLIOĞLU HAVRAN NEDEN SUSURLUK GİBİ OLMASIN
Milletvekili Ali Aydınlıoğlu ise Susurluk ilçemiz ayranı ile Türkiye’de ün yaptı.
Havran’da yetişen onlarca ürün ve köklü tarihi ile neden Susurluk ilçemiz gibi olmasın?
Çevre yolunun imara açılarak İşletmelerin çevre yoluna taşınması Havran’ın marka değerini arttırır dedi.
TUNA ÇITAMIZI HER ZAMAN YÜKSEK TUTTUK
İşletme Sahibi İbrahim Tuna bugün açılışımıza katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.
Firma olarak her zaman yeniliğe açık değişen iş dünyasını takip ederek gerek ekipman gerekse teknoloji bakımından vizyonumuzu yenileyerek halkımızın hizmetindeyiz.Havran ve Burhaniye ilçelerimizde bulunan işletmelerimiz ile Sektörde varlığımızı her zaman hissettirdik.
Amacımız kaliteden ödün vermeyerek çıtamızı yüksek tutmaktır dedi.
Açılışta katılımcılara çeşitli ikramlar sunuldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB