4 OTOMABİL BİRBİRİNE GİRDİ

20 Haziran 2018 Çarşamba, 12:16

Edremit ilçesinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında 4 araç trafik ışıklarında birbirine çarptı ve 2’si ağır 9 kişi yaralandı. Aynı saatte aynı yolda ikinci bir kaza daha meydana geldi ve bir otomobil takla attı.

Alınan bilgilere göre, Balıkesir Çanakkale Karayolu’nun Edremit ilçesi Kadıköy Mahallesi’ndeki ışıklı kavşakta 4 otomobilin karıştığı zincirleme trafik kazası meydana geldi. Araçlardan birinin aynı saatlerde Akçay Mahallesi’nden çalındığı öğrenilen kaza sonrasında adeta can pazarı kurulan kavşakta yaralılar yerlerde ambulans bekledi. Kazayı gören diğer araç sürücüleri, yaralılara yardımcı olmaya çalıştı. Bölgeye çok sayıda ambulans, itfaiye kurtarma ekibi, jandarma ve polis ekipleri sevk edildi. Kazada yaralanan ve ilk müdahaleleri olay yerinde yapılan Nilgün Artunel, Kuzey Artunel, Zeynep Artunel, Nilüfer Eroğlu, Enver Kızıl, Enis Eroğlu, Halime Kuplu, İnci Zirek ve ismi alınamayan bir vatandaş, ambulanslarla Edremit Devlet Hastanesi’ne ve Kadıköy’deki özel hastaneye götürüldü. Çanakkale yönünden Balıkesir’e ulaşım sağlayan yoldaki tek şerit yaklaşık 1 saat trafiğe kapalı tutulurken, yaralılardan 2’sinin hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi. Çalıntı olduğu söylenen otomobilin sürücüsü, tedavisinin ardından polis ekiplerine ifade verecek.

Aynı saatlerde aynı karayolunun Altınoluk Mahallesi Avcılar mevkiinde seyreden bir otomobil henüz öğrenilemeyen bir nedenle takla attı. Ters dönen otomobilin sürücüsü jandarma ekipleri tarafından kurtarılarak sağlık ekiplerine teslim edildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB