KEPSUT VE BALYA’DA CANBEY HEYECANI

13 Haziran 2018 Çarşamba, 10:02

AK Parti Milletvekili adayı Mustafa Canbey Balya ve Kepsut ziyaretlerinde yakın ilgi görürken, milletimizin vefalı olduğunu ve 24 Haziran’da da bunu sandığa yansıtacaklarını söyledi.
BALYA YANIMIZDA
Ak Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Dr. Mustafa Canbey Balya ve Kepsut’ta Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ak Parti kadrolarına destek istedi. İlk durağı Balya olan Canbey esnaf ile başlayan ziyaretlerinde teşkilat mensupları ile birlikte vatandaşlarla tokalaşarak Balya’nın her zamanki gibi yanlarında olmasını isteyerek ‘Balya da Devam’ inşallah” dedi.
VEFALI YURT
Kepsut’ta da coşkulu bir şekilde karşılanan Dr. Canbey vefalı Yurt Kepsut’ta olduklarını belirterek, “Bizim milletimiz Kepsut gibi vefalıdır. AK Parti kadroları olarak 24 Haziran seçimleri için gecemizi günümüze katarak, dağları tepeleri aşarak sokak sokak, cadde cadde insanlarımızla buluşmaya devam ediyoruz. Önümüzdeki dönem inşallah Balıkesir en hızlı büyüyen iller arasında olacaktır” diye konuştu.
AK KADROLARA DESTEK
Canbey, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 2002’de iktidara geldiğinden bu yana bu millete hizmetkar olan bir liderdir. Bunu hepimiz biliyoruz. Milletimiz inşallah 24 Haziranda vefasını gösterecek ve Cumhurbaşkanımızı tekrar seçecektir. Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti kadrolarına destek istiyoruz” dedi. İftarı Eşelerli Mahallesinde vatandaşlar ile birlikte açan Canbey sahurda ise Adem ve Seyhan Akar ailesinin misafiri oldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB