“CİCİ MELEKLER” HARİKAYDI

12 Haziran 2018 Salı, 14:34

Edremit Cici Melekler Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nin küçük öğrencileri Şükrü Tunar Kültür Merkezinde 2018 yılsonu etkinliğindeki başarılı gösterilerini aileler gururla izledi.

Edremit Şükrü Tunar Kültür Merkezinde 2018 Yılsonu gösterilerinde birlikte yaptıkları gösterilerde büyük beğeni toplayan küçük öğrenciler verilen görevleri başarı ile yapmanın gururunu yaşadılar.
2016 Yılı Eylül ayında faaliyete geçen kurumun bir aile sıcaklığı, öğretmen sorumluluğu ve tecrübesi ile yola çıktıklarını açıklayan Cici Melekler Kurum Müdürü Melek Tuncer, Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı bireyler yetiştirmek olmak üzere eğitim verdiklerini, çocukların öz disiplini ve benlik saygısı geliştirmeyi amaçladıklarını vurguladı.
Toplumda paylaşımcı ve kendini ifade edebilen, sorumluluk sahibi bireyler olma özelliğini geliştirmek için çalıştıklarını açıklayan Tuncer, Kreş ve Bakım Evi bünyesindeki öğrenciler yaptıkları gösteriler ile ailelerinde gurur kaynağı oldu.
Cici Melekler Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nin öğrencileri birçok dalda başarı ile yaptıkları etkinliklerde gelecek için umut verdiler. Enver DOLGUN

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB