11 Haziran 2018 Pazartesi, 08:55
RAMAZAN NARİN NOGAYTÜRK
RAMAZAN NARİN NOGAYTÜRK xsusurlukx@hotmail.com Tüm Yazılar

SİYASET ADAM KAZANMA SANATI

 

 

İYİ PARTİLİLER….Koltuk, makam, sıfat kaparken iyiydiniz ama ; yoruldunuz demi ? Sayın AKŞENER götürüyor partinizi de, süreci de ve başaracak ta…Yahu, sloganınız YÜZÜNÜ GÜNEŞE DÖN TÜRKİYE ! Bununla ilgili bişeyler bulun ve kullanın sosyal medyayı ! Yandaş ve havuz medyanız yok. Size oy verecekler bile, korkuyor ! Bu yazı da benden size olsun…!

 

” AKIL, ZEKA ve BİLGİ+ CESARET ve GİRİŞİMCİ RUH/KİŞİLİK

bir arada olduğunda çözülmeyecek sorun #YOKTUR. ”

 

KISSADAN HİSSE ALIN ; Büyük İskenderin babası Philip, İskenderi hiç sevmezmiş. Hatta bir ara annesi ve iskenderi sürgüne yollamış, sonra affetmiş.. Yine de İskendere olan soğukluğu değişmemiş.

 

Günün birinde Philip’e simsiyah yelesi rüzgar, gözleri yıldız, toynakları mermerden bir at getirmişler. Getirmişler ama, dizginlemek ne mümkün. 4 kişi atı zaptedemiyormuş.. Hele üstüne binmek… Allah muhafaza..deneyen 3 kişiyi üstünden atmış.. Atın azgınlığını gören Philip tereddüt etmiş..kral olarak hediye ata binmesi gerekir, ama at üstünden atabilir…Attan düşen kralında saygınlığı kalmaz ! ve belini kırabilir..

 

Philip şöyle dönmüş, sürgünle kurtulamadığı oğlu İskendere, ”atı İskendere veriyorum” demiş. Amacı, İskenderin ata bineyim derken, düşüp belini kırması hatta ölmesi..

 

İskender ata yaklaşmış, dört görevli zor zaptederken kolanı tutmuş, atı şöyle bir çevirmiş,yaklaşmış, burnunu sevdikten sonra ata binmiş.. dört nala sürmüş… Gelince arkadaşları sormuşlar:

 

– Nasıl bindin bu deli ata ?

 

İskenderin cevabı : At, gölgesinden korkuyordu, başını güneşe çevirdim… Sizler de gölgenizden korkmayın, çevirin başınızı güneşe, başaramayacağınız hiçbir şey yok, bilin..!!!

 

Yüzünüzü güneşe döndüğünüzde, herşey IYI olacak !

 

 

Ben Şahsım olarak diyorum ki Seçmen Milletimiz, lütfen bu korku imparatorluğu psikozundan çıkınız ve yüzünüzü güneşe dönünüz !  Meral AKŞENER’i cumhurbaşkanı yapınız, MİLLET İTTİFAKINI da mecliste 400 vekille temsil ettiriniz !   NOGAYTÜRK

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB