“ESNAFIN KİRA STOPAJINI KALDIRACAĞIZ”

09 Haziran 2018 Cumartesi, 15:53

CHP Balıkesir Milletvekili Adayı İrfan Barış seçim çalışmaları kapsamında Demirciler Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret etti, seçim vaatlerini anlattı. Barış; “Esnafın kira stopajını kaldıracağız” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir Milletvekili Adayı İrfan Barış saha çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında bugün Demirciler Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret eden Barış, Cumhurbaşkanlığı seçimi için Muharrem İnce’ye, milletvekilliği seçimi için de CHP’ye oy istedi.
Ziyaret ettiği işyerlerinde esnafa vaatlerini anlatan Barış, emekli olmuş ancak işine devam eden esnafın Sosyal Güvenlik Destek Primini kaldıracaklarını açıkladı.
Barış, devamında şunları kaydetti: “Seçim çalışmaları kapsamında bugün Demirciler Caddesi’nde bulunan esnafımızı ziyaret ettik, onlara vaatlerimizi anlattık. Ben bu seçimlerde esnaftan çok umutluyum. Balıkesir esnafından da çok umutluyum. İktidara geldiğimiz takdirde esnafın kira stopajını kaldıracağız, kira, araç giderleri vb. işyeri masraflarını vergiden düşebilmesini sağlayacağız, esnafa yıllık ödediği vergi ve prim miktarı kadar sıfır faizli kredi kullandıracağız, düşük faizli ve uzun vadeli kredilerle kira öder gibi dükkân sahibi olmalarını sağlayacağız.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB