GÜNÜ DEĞİL, GELECEĞİMİZİ KURTARIYORUZ

08 Haziran 2018 Cuma, 16:34

 

Balya Belediyesi’nin çalışkan Belediye Başkanı Osman Kılıç vatandaşlar ile mahalle iftarlarında bir araya geliyor.

Ramazan boyunca her mahallede vatandaşlara iftar yemeği veren Balya Belediyesi, iftar sonrası tüm vatandaşlar Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç ile sohbet etme fırsatı buluyor.

Öncelikle ropörtajın yapıldığı mahallede ve Balya İlçesinin ihtiyaçları doğrultusunda konuşan Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç; “Bu gün burada bazı mahallemizde sokakların bir çoğunun Baski tarafindan kazıldığını görmekteyiz, burada şu var. 2014 yılında Balıkesir Belediyesi Büyükşehir olmasıyla birlikte İlçe Belediyesinin, Büyükşehir Belediyesinin ve Büyükşehir’e bağlı BASKİ’nin görev ve sorumlulıkarı var. Bu konuyla ilgili Balya’da bulunan kırkaltı mahallemizi toplayarak bilgi verdik. Dedik ki; “Büyükşehir’in görevleri bunlar, Baski’nin görevleri bunlar, Balya Belediyesinin budur. Fakat 2014’te Büyükşehir olan Balıkesir ve buna alışmaya çalışan Balıkesir’in ilçeleri, Balyanın kırkaltı mahallesi burada mutlaka sıkıntılar olacak çünkü köylerde mahalle muhtarlığına dönüştü, önceden muhtarlık kanalıyla yada imece usuluyle yapılmaktaydı.
Bizler merkezde ne ise kırsal mahallelerimizde de o olacak anlayışıyla hizmet yaptığımız için yapılan hizmetler biraz zaman almakta ama bu şu demek oluyor; biz günü kurtarmaya çalışmıyoruz, yaptığımız işler ile gelecektede oturmuş bir alt yapı oluşturmaya çalışıyoruz emin olun bu biraz zaman alıyor.” Dedi ve Cumhurbaşkanılığı ittifakı ile ilgili konuşmlarına devam etti.

MİLLETMİZİN GELECEĞİ CUMHUR İTTİFAKINA BAĞLI

“Vatandaşla sohbetlerde halkı dinleyen ve eksiklikler varsa gideren çalışkan siyasetçi Kılıç her konuşmasında şunları vurguluyor; “Cumhur ittifakının önemini biliyoruz, SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR. Ülkemizin ve vatanımızın birliğine göz koyan, ülkemizin bütünlüğünü bozacak olan kanlı bir darbeye yeltenen FETÖ terör örgütü ve onun yardakçılarının, 24 haziran seçimiyle beraber Cumhur ittifakının kazanmasıyla birlikte bunların tamamen kökünün kazındığı tarih olacaktır. Bizlerde ‘önce ülkem ve millettim, sonra partim ve ben’ diyerek yollardayız… Balıkesir’in her ilçesini karış karış geziyoruz ve Cumhur ittifakının önemini halkımıza anlatıyoruz buradan tekrardan seslenmek istiyorum; “Cumhur ittifakına destek olun Cumhurbaşkanlığının meclisi kurmasıyla birlikte güçlü bir millet temsili demektir. Ülkemizdeki refahın, güvenliğin yükselmesi, ülkemizin birliğine bütünlüğüne göz koymaya çalışan vatan hainlerine fırsat verilmemesi adına cumhur ittifakına destek verme mecburiyetindeyiz.

SÖZ KONUSU VATANSA
GERİSİ TEFERRUATTIR

Bizim bu gün Cumhur ittifakına destek verme sebebimiz ülkemizin bekası adınadır. Başta liderimiz olmak üzere hiçbirimizin siyasi bir beklentisi yoktur. Başta belirttiğim gibi SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR bizler için… Ülkemizi bir gemiye benzetirsek içerisinde yetmişyedi milletten insan var. Bu geminin lideri ise 2002 yılından bu yana gerek Başbakanlığı gerekse Cumhurbaşkanlığı dönemlerinde sayın Recep Tayyip Erdoğan olmuştur. Geçmişte muhalefet ettiğimiz dönemde bizler her zaman şunu savunduk; ‘terörle müzakere edilmez, mücadele edilir kadile bayrağı dikmemiz lazım bu bir açılım değil yıkım projedir.’ Dedik… 15 Temmuz hain darbe girişimi ile genel başkanımız ve bizlerin ne kadar haklı olduğu bir kez daha ortaya çıkmıştır. Bu zamana kadar her daim ülkemizin bekasını gözeten ve bu hususta hiçbir taviz vermeyen Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyin yine ülkemizin çıkarlarını gözeterek erken seçim çağrısı yapması Ülkemizi zora düşürmek isteyen bazı kesimleri kızdırmıştır. 24 Haziranda söz yüce Türk milletinindir. Milletimiz sağduyusunu ve vatanının değerini bilerek hareket edeceğinden eminim ve ülkemizi bölmek, parçalamak isteyenlere en güzel cevabı 24 Haziran’da vereceğinden eminim. Hepimizin içinde bulunduğu geminin daha güvenli bir rotaya girebilmesi adına bu seçimin önemi çok büyük, bu sebeple Başta Genel Başkanımız Devlet Bey ve bizler bu hususta büyük gayret göstermeteyiz, vatandaşlarımıza çağrıda bulunup desteklerini esirgememelerini istiyoruz. 15 Temmuz bizlere şunuda gösterdi ki Milliyetçi Hareket Partisi bu ülkenin betonudur mutlaka Büyük Millet Meclisinde temsil noktası olması lazımdır.”
Bizler Mensubu olmaktan şeref duyduğum Milliyetçi Ülkücü Hareketin Saygıdeğer Genel Başkanımız Sayın Dr Devlet BAHÇELİ beyin talimatları doğrultusunda yenikapı ruhuna uygun olarak çalışıyoruz dedi.
Haber:Tayyar TOPRAK

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB