Ali Pehlivanoğlu Şirketler Grubu, 60. Mağazasını Ayvalık’ta hizmete sundu

08 Haziran 2018 Cuma, 14:34

Türkiye’de perakende gıda sektörünün liderlerinden Ali Pehlivanoğlu Şirketlerler Grubu 60. Mağazasını Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde hizmete sundu.

Yıllardır kaliteli ürünleri, güleryüzlü personeli ile vatandaşların kesesine uygun seçeneklerle sunmasıyla tanınan Ali Pehlivanoğlu’nun Ayvalık’ta kendisine ait sahil boyundaki üç katlı binasında 10 bin çeşit ürünle hizmete giren 60. Mağaza ilçe halkının adeta akınına uğradı.
Mağazanın açılışında, Ali Pehlivanoğlu Genel Koordinatörü Ercan Kurtuldu’nun yanı sıra; Ayvalık İlçe Emniyet Müdürü Fikret Bakır, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Uysal, Mağaza Müdürü Tuğba Mersinoğulları ve yüzlerce vatandaş hazır bulundu.
Türkiye’deki onlarca dev zincir marketlerle kıyaslandığı en kaliteli ürünü en ucuz fiyatla halka buluşturmasıyla tüketicinin en çok tercih ettiği mağaza zinciri olan Ali Pehlivanoğlu’nun 6 yıl sonra yeniden ‘Efsane Geri Dönüyor’ sloganıyla Ayvalıklılarla buluşması sırasında ise yüzlerce çeşit üründe yüzde 40’lara varan indirimli fiyatlar ise dikkatlerden kaçmadı.
Tam bir görsel şölenle gerçekleşen ve katılanlara birçok ikramların da yapıldığı mağazanın açılışında konuşan Ali Pehlivanoğlu Genel Koordinatörü Ercan Kurtuldu, asli hedefinin en kaliteli ürünü en uygun fiyata satmak olduğunu vurguladı.
Et ve süt ürünlerinin kendi çiftliklerinde ürettikleri ürün portföyünden oluştuğunu altını çizen Ercan Kurtuldu, Ali Pehlivanoğlu Şirketler Grubu’nun tamamıyla yerli sermaye olduğunu da hatırlatarak, Kurtuldu, “Ayvalık halkının talebiyle bugün 6 yıl sonra yeniden mağazamızı açtık. Ali Pehlivanoğlu Şirketler Grubu olarak bugün burada 60. şubemizi hizmete sunmuş olmanın onurunu yaşıyoruz. Allah nasip ederse bu büyümemiz tüm hızıyla sürecek ve Ayvalık’ın ardından Balıkesir merkez, Edremit ve Burhaniye’de de yeni mağazalarımızı vatandaşlarımızla buluşturacağız.” diye konuştu.
Ali Pehlivanoğlu Genel Koordinatörü Ercan Kurtuldu konuşmasının ardından, açılışa katılan vatandaşlarla birlikte mağazanın açılış kurdelesini kesti.
Mağazaya akın eden vatandaşların özellikle et reyonu başta olmak üzere binlerce çeşit ürünlere adeta hücum ettiği gözlendi. SUAT SALGIN

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB