KÜÇÜKKÖY ARKA YOLUNDA YOL YAPIM ÇALIŞMALARI TAMAMLADI, SEFA KÖYDE SÜRÜYOR

07 Haziran 2018 Perşembe, 12:07

Ayvalık Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, bir yandan satıh asfalt kaplama diğer yandan parke ve zar taşı döşeme çalışmalarıyla ilçedeki bozuk yolların onarımına devam ediyor.

Küçükköy’de Sefaköy yoluna alt zemin malzemesi döşeme çalışmasını 6 Haziran Çarşamba günü başlatan Ayvalık Belediyesi Fen İşleri ekipleri, yolda satıh asfalt kaplama çalışmasını bayrama kadar tamamlamayı planlıyor. Küçükköy Hastane yolunda 10 gün önce çalışma başlatılan satıh kaplama çalışması tamamlandı. Bozuk yol tamamen düzenlenerek vatandaşların kullanımına açıldı. Ekip, Sarımsaklıda UEDAŞ alt yapı çalışmasının ardından Sahil yolu, Hürriyet Caddesinde parke ve zar taşı ile onarım çalışmaları yapıyor.

 

Ayvalık’ın farklı noktalarında asfalt hamlesi başlattıklarını belirten Başkan Gençer, “Altınova’da asfalt çalışmalarımız bitti. Şimdi Lale Adası’nda asfalt çalışmasına başladık. Arkadan Şirinket yolunda sıcak asfalt ve 150 Evler ‘de belli bölgelerde, özellikle dolmuş yollarında satıh asfalt çalışmaları yapacağız. Lale Adasını bayrama yetiştirmek istiyoruz. Diğerlerini de bayramdan bir hafta sonra bitireceğiz.  Küçükköy’de Hastane yolu olarak bilinen yolda satıh asfaltı Ayvalık Belediyesi olarak kendi imkânlarımızla yaptık. Bugünden itibaren yol hizmete açıldı. İnşallah bundan sonra da kendi imkânlarımızla satıh asfalt dökerek bozuk yollarımızı düzenleyeceğiz. Hepsini tamamlayacağız, kendi ekiplerimizle yapmak bizi daha da mutlu ediyor” dedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB