06 Haziran 2018 Çarşamba, 14:02
RAMAZAN DEMİR
RAMAZAN DEMİR gazetebalikesir@gmail.com Tüm Yazılar

Kırmızı-Beyazlı takım yine Bulak’a emanet!

Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun Balıkesirspor Kulübünü teslim ederek Süper Lige çıkarmasını istediği BALTOK Genel Müdürü Mustafa Bahçeci, geçen sezonun kadrosunu korumayı başarırken tecrübeli teknik adam Giray Bulak’la da anlaşıp iki yıl daha “devam” kararı verdi.
Balıkesir’in ünlü müteahhitlerinden Mustafa Bahçeci başkanlığındaki Balıkesirspor Kulübü yönetimi, geçen sezon devre arasında takımın başına getirilen Karadenizli teknik adam Giray Bulak’la “devam” kararı verdi.
Bulak’la iki yıllık sözleşme imzalandığı bildirildi.
Geçen yıl maliyeti ekibindeki bazı isimlerle birlikte aylık yaklaşık 60 bin lira olan Giray Bulak’a bu sezon ne kadar ödeme yapılacağına ilişkin her hangi bir bilgi verilmedi.

Anlaşmayla ilgili kulübün resmi internet sitesinden şöyle duyuruldu:
!Sezon öncesi iç transfer çalışmalarını sürdüren Kulübümüz, geçen sezon da takımımızı çalıştıran Teknik Direktör Giray Bulak ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Yapılan anlaşmanın hocamıza ve kulübümüze hayırlı olmasını temenni ediyor, yeni sezonda başarılar diliyoruz.”
kulüp başkanı Mustafa Bahçeci, yönetimindeki Kemal Büyükakın, Mustafa Akyan, İsmail Meral, Hüseyin Gündoğan ve Rıza Tekin’le birlikte bu fotoğrafı çektirdi.

SEDAT ŞAHİNTÜRK’LE ANLAŞMA
Bu arada geçen sezon kırmızı-beyazlı formayı giyen tecrübeli futbolcu Sedat Şahintürk ile kiralık olarak sezon sonuna kadar sözleşme imzalandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB