BURHANİYE’DE 5000 KİŞİLİK İFTAR

06 Haziran 2018 Çarşamba, 12:45

 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen iftar yemekleri tüm hızıyla sürerken; son iftar organizasyonu Burhaniye ilçe stadyumunda gerçekleştirildi. Yaklaşık 5.000 Burhaniyeli vatandaşın katıldığı iftar yemeğine Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, AK Parti Balıkesir Milletvekilleri Ali Aydınlıoğlu ve Kasım Bostan, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal ve vatandaşlar katıldı.
İftar programı öncesinde sahnelenen illüzyon ve hokkabaz gösterileri her zaman olduğu gibi yine çocuklar tarafından beğeniyle izlenirken; okunan kuran tilavetinin ardından Balıkesirli sanatçı Ceyhun Damla sahne aldı.

İftar organizasyonunda konuşan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, 20 ilçede devam eden iftar organizasyonlarına gösterilen yoğun ilginin kendisini son derece mutlu ettiğini dile getirerek sözlerini şöyle sürdürdü: “Ramazan ayı bereket ayı, Ramazan ayı paylaşma ayıdır. Bizde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olarak iftar sofralarımızda ilçe sakinlerimiz ile bir araya gelerek soframızı paylaşıyoruz. Birlikte edilen dualara amin diyor, birlikte oruçlarımızı açıyoruz. Bizler sizleri önemsiyoruz. Belediyecilik demek sadece yol – su – asfalt dökerek park bahçe yapmak demek değildir. Sosyal belediyeciliği de önemsiyoruz. Yaptığımız Ramazan etkinlikleri oldukça renkli geçiyor. Hepinize katılımlarınızdan dolayı sonsuz teşekkür ediyorum.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB