ÇOCUĞUNU DÜŞÜNENLER İÇİN KÖRFEZ’de BİR İLK

01 Haziran 2018 Cuma, 11:58

 İyi eğitim temelde başlar. İyi eğitimin temeli ise ailedir, artık körfez halkının çoçuklarını gönül rahatlığıyla gönderebileceği aile ortamının yaratıldığı ve bu ortamda dünyaca benimsenmiş en iyi eğitim sistemlerinden biri olan  montessori eğitim sistemi artık körfezde yerini aldı. Edremit’in Kadıköy mahallesinde temelli atılan, okul öncesi eğitimi verecek olan SİHİRLİ BAHÇE MONTESSORİ ÇOCUK EVİ kapılarını açtı.

Körfezin değerli iş adamlarından Hüseyin Uzun’un çabaları ve gayreti ile hayata geçen çocuk evi hakkında gazetemizi ve bölgemizi bilgilendiren Hüseyin Uzun şunları söyledi;

AĞUSTOS 2018 BEKLEYİN.

BÖLGEMİZDE FARKINDALIK

“EN DEĞERLİ VARLIKLARIMIZ ÇOCUKLARIMIZ İÇİN”

“Mühendislerimiz ve usta Ekibimiz ile çocuklarımıza özel bir okul binası inşa ederken,eğlenmek için özel bir bahçede tasarlıyoruz.

Binamızın özellikleri: Evlatlarımız bina içerisinde  egitim ve aktivite faliyetlerinde bulunurken iç mekanin hava değişimlerinden etkilenme,mesi ve içeri’deki ısı derecesini sabit tutabilmek için hava geçirken ısı yalıtımlı çift duvar ve iki katmanlı duvar arasi izalasyon yapıldı. Bina icerisinde aktivite ve hareket halinde fiziksel zarar görmemeleri için özel tasarlanmış darbe emiçi taban ve merdiven döşemesi sipariş edildi. Binamızın taban ve tavan ısıtma ve sogutma sistemi.Yeşil enerji sözleşmesi yapıldı. Özel tasarlanmış Lavabo ve wc,lerden kışın ılık su akımı sistemi ve hijyen için sensörlü musluklar geldi. Geniş ve dogal ışık alan sınıflar. Çocuklarımızın sınıflarinda rahat hareket edebilmeleri için sınıflarimiz 13 kişilik grublar halinde düzenlendi. Her sınıfta projektör noktaları belirlendi.

ÖZEL EĞİTİMLİ PERSONELLER EŞLİĞİNDE EĞİTİM

Özel pedegog odası ve metaryel,leri, cocuklarını pedegog  muayenesi sırasında aileye  sesli izleme imkani sağlanacak. Miniklerimize özel uyku odaları.Çocuga özel yataklar. Geniş ve ferah yemekhane. Sinema salonu,tiyatro salonu ve büyük oyun salonu.  Binamızın güvenliği ; Dış bahçeden girişi otomasyonlu kapı sistem.( Veli tanımlı ) Güvenlikçi mevcut olacak.Bina kapı girişi otomatik sistem. Ayakkabılık ve iceri giriş kapısı, Sekretarya ve bekleme salonu, çok noktada dış ortamda güvenlik kameraları, oyun bahçesine bina içinden başka ulaşım yok. Otomasyonlu sistemde çocuklarımızın yanına  veli veya velinin tanımlattığı kişi haricinde kimse giremiyecek. Bahçe duvarlarımız cocuklarımız bahcede iken dışarıdan müdahale edilmesini ve bahçe içinin görülmemesi için özel olarak modern şekilde tasarlandı.

ÇOCUKLAR BAHÇEDEN ÇIKMAK İSTEMEYECEK

Bahçemizde çocuklarımıza özel ekim alanları, bisiklet ve koşu yolları,mini hayvanat bahçesi yumurta toplaya bilecekleri kümes,pony at,ve ufak baş zararsız hayvanlar olacak. Mini tenis kortu,Mini golf sahası,yaz için serinletme su fıskiyeri ve evlatlarımızın doğal bir ortamda mutlu olmaları için bir çok aktivide, bahçemizde yazlık yemekhane , toplantı salonu ve tiyatro amaclı kullanmak üzere kapali pergule. DAHA BİRCOK FARKLILIK.

Çocuklarımızın Doğal bir ortamda Eğlenerek,ögrenerek   Saygı,Özgürlük ve Bagımsızlık unsurları içerisinde, İşinde uzman kadromuz ile hayata hazırlamayı amaçlıyoruz.

Çocukları’mızın böyle bir okulda montessori eğitim sistemiyle  hayata  başlama,larını eşimle beraber istememize  rağmen bölgemizde böyle bir okul bulunmuyordu.

Sizlerinde evlatları bizim evladımızdır.

BU BİZİM HAYALİMİZDİ, GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.

AĞUSTOS 2018 DE KAYITLARIMIZ BAŞLAYACAKTIR.” Dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB