CANBEY :ERDOĞAN MİLLETİN GÖNLÜNDE

01 Haziran 2018 Cuma, 12:34

AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Dr. Mustafa Canbey, AK Parti’nin yaptıkları hizmetlerin ortada olduğunu belirterek, hani bir reklam var ya: ‘Anlatmaya gerek yok’ işte öyle. Biz sadece söylemiyoruz, yapıyoruz. Onun için oylarınızı önce Cumhur İttifakına sonra da AK Parti’ye istiyoruz” dedi.
PAZAR ESNAFI İLE KUCAKLAŞTI
AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Dr. Mustafa Canbey, 24 Haziran seçimlerine doğru yaklaşılırken seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Canbey, AK Parti Altıeylül teşkilat mensupları ile birlikte Bahçelievler seçim bürosu, Aile Sağlığı Merkezini ziyaret etti. Canbey daha sonra Bahçelievler’de kurulan Çarşamba pazarını ziyaret ederek Pazar esnafı ile alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet ederek 24 Haziran seçimleri için destek istedi.
SAVAŞTEPE’DE YOĞUN İLGİ
Canbey gün içinde Altıeylül İlçe Başkanı Ayhan Atahan, AK Parti Altıeylül İlçe Engelliler Koordinasyon Merkezi Başkanı Tunay Çinar ve Bahçelievler Mahalle teşkilatının katılımı ile Melek Kırdak’a tekerlekli sandalye teslim etti. Akşam ise Büyükşehir Belediyesinin Savaştepe’de verdiği iftar yemeğine katılan Dr. Canbey, Savaştepelilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı; onlara da desteğinizi artırarak devam edin mesajını verdi.
GÖKKÖY BİR BAŞKA
Ak Parti adayı Mustafa Canbey, iftardan sonra ise Gökköylülerle buluştu. Altıeylül ilçesi Gökköy Mahallesi meydanında halkın “Mustafa Canbey” sloganları karşısında kendilerini coşkuyla karşıladıkları ve Gökköy meydanını tıklım tıklım doldurdukları için teşekkür eden Canbey, “Gökköy coşkulu ama gençler daha bir coşkulu. Günlerdir yollarda, ilçe ilçe, köy köy, mahalle mahalle gezerek size projelerimizi, yapmak istediklerimizi anlatıyoruz. Görüyoruz ki Gökköy Ak Parti’ye destek veriyor, Gökköy Recep Tayyip Erdoğan’ın milletin adamı olduğunun farkında, Görüyoruz ki Gökköy geminin kaptanına güveniyor” diye konuştu.

BÜYÜMEYE GELİŞMEYE DEVAM

Canbey, “Ak Parti olarak yıllardır çok güzel hizmetler yaptık. Bunları siz zaten görüyorsunuz. Hani Bir reklam var ya ‘Anlatmaya gerek yok.’ Biz sadece söyleyen, vaat eden bir parti değiliz; söylüyor ve yapıyoruz. Ak Partinin sloganı ne: ‘Onlar konuşur AK Parti yapar’. Türkiye büyümeye güçlenmeye devam edecek. Milletin adamı Erdoğan’ın alternatifi yoktur. Maceraya atılmaya gerek yok. Erdoğan bu milletin gönlündedir. Bizim Reisi desteklememiz lazım. Oyumuzu önce Cumhur İttifakına sonra da AK Parti’ye veriyoruz. 24 Haziranda yeniden iktidar bayramını hep birlikte kutlayacağız inşallah” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB