Karesi kol kola 24 Haziran’a gidiyor

31 Mayıs 2018 Perşembe, 11:34

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Karesi Park’ta AK Parti teşkikatı, meclis üyeleri ve mahalle başkanları ile birlikte iftarda buluştu. Başkan Yılmaz, ” Vakit birlik, beraberlik, bereket ve bolluk vakti. Allah’ın izniyle 24 Haziran’da da bu birliktelik ruhumuzun devamının neticelerini hep birlikte alacağız” dedi.

DERSİMİZE İYİ ÇALIŞTIK
Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Karesi Park’ta AK Parti teşkilat üyelerine, meclis üyelerine ve mahalle başkanlarına iftar verdi. Başkan Yılmaz, 24 Haziran seçimleri öncesinde saha çalışmalarının önemine dikkat çekti. Ramazan Ayı’nın mafiret ve günahlardan arınma ayı olduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan Başkan Yücel Yılmaz,”Eski yıllarda olduğu gibi geleneklerimize uygun bir Ramazan ayı geçiyoruz. Vakit birlik, beraberlik, bereket ve bolluk vakti. Bugün iftarımızı teşkilatımız, meclis üyelerimiz, mahalle başkanlarımız ve aileleriyle yaptık. Bu Ramazan çok güzel geçiyor. AK Parti teşkilatı içinde önemli bir Ramazan ayı geçiriyoruz. Çünkü Ramazan Ayı’ndan hemen sonra 24 Haziran’da Türkiye’nin kaderine yön verecek hem cumhurbaşkanını hem de milletvekillerini belirleyecek seçim olacak. Dersimize çok çalıştık, bu seçimlere biz hazırız. Bizleri yalnız bırakmayan Karesi İlçe Başkanım Mesut Baytekin, Kadın Kolları Başkanım Nilgün Baysal, Gençlik Kolları Başkanım Ahmet Yıldız ve önceki dönem Kırklareli milletvekilimiz Ahmet Gökhan Sarıçam’a da teşekkür ediyorum” dedi.

“GÜÇLÜ HÜKÜMET,
GÜÇLÜ MECLİS”

Bu yılki Ramazan ayının kendileri için çok önemli olduğuna vurgu yaparak sözlerine başlayan AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Mutlu Aydemir, “Bir yandan manevi görevimizi yerine getirirken bir yandan da çok önemli bir seçime omuz omuza birlik beraberlik içerisinde yürüyoruz. Karesi’de oturuyorum, ben kendimi gerçekten Karesili olarak görüyorum. Omuz omuza yürüdüğümüz bu yolda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a duyduğumuz güvene layık olmak için, birlik bereket ve bolluk için, güçlü hükümet, güçlü meclis ve güçlü Türkiye için durmadan gece gündüz çalışıyoruz. Allah 24 Haziran’da inşallah yüzlerimizi güldürür” dedi.

“SİZLER MEHMETÇİKLER
KADAR DEĞERLİSİNİZ”

Teşkilat iftarına katılan önceki dönem Kırklareli milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam, “Bu güzel gecenin yüzü suyu hürmetine güçlendirdiğimiz birlik beraberlik ruhumuzun devamını da neticelerini de hep birlikte alacağız. Sizler AK Parti davası içinde olan, bugün bu salonda olan insanlar olarak aslında sadece bir siyasi partinin seçimi kazanması için değil dünyada mazlum milletlerin gür sedası olacak bir iktidarı bütün dünyadaki zalimlere karşı ayakta tutmak için buradasınız. Yaptığınız bu mücadele kesinlikle ne AK Parti mücadelesidir ne Tayyip Erdoğan’ın mücadelesidir, sizler dünyadaki sömürü düzenine baş kaldıran bir devletin liderini seçme noktasında olan ve bunun için gecesini gündüzüne katan insanlarsınız. Her biriniz kendinizle bu ülkenin kurtuluşu için emperyalistlerin baskısı altında anadolunun kurtuluşu için canını siper eden Mehmetçikler kadar, nene hatunlar kadar kıymetlisiniz, bundan zerre kadar şüpheniz olmasın” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB