BALIKESİR’DE YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR

31 Mayıs 2018 Perşembe, 11:45

Türkiye gündemindeki siyasi atmosfer büyük bir rekabet içerisinde gerçekleşiyor. Rekabetin yükselmesi ve Balıkesir’deki milletvekili sayısının artmasıyla siyasiler çalışmalarına hız kattı.

Siyaseti iyi bilen Milletvekili adayları Parti liderlerinin Balıkesir ziyareti sonrası oluşan havayı idame ettirmeyi başarıyor. Bunların arasında Ak Parti ikinci sıra milletvekili adayı Belgin Uygur’da var. Partisinin lideri, aynı zamanda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Balıkesir ziyareti sonrası Balıkesir’de oluşan rüzgarı yakalayarak, çalışmalarına hız katan Ak Parti Balıkesir milletvekili adayı Belgin Uygur, Gazetemizin Balıkesir’deki bürosunu ziyaret etti.

Ziyaret karşılıklı sohbet ve fikir alışverişiyle gerçekleşti. Balıkesir Ak Parti Milletvekili adayı Belgin Uygur’un; “Biz yola ‘kazanırmıyız?’ Diye düşünerek çıkmadık, bizler sadece Balıkesir’imize neler yapabilir, neler katabiliriz, ne hizmetler yaparız? Bunları düşünerek çıktık. Çıktığımız bu yolda Partimizin her kademesinden ve geçmişte partiye emek veren kişilerden destek aldık, gittiğimiz her köyde, her ziyarette büyük bir coşkuyla karşılanıyoruz, biliyoruz ki bunun sebebi; milletimizin Ak Partiden yani bizlerden büyük beklentileri ve istekleri var. Bizlerde elimizden geldiğince halkımıza el uzatıyor, onları dinliyoruz. Ekip olarak siz gazetecilerin eleştirilerine kulak verdik ve çalışmalarımızı hızlandırdık.” Dedi.

Balıkesir’in Gazetesi Ege Gündem’e ziyarete gelenler arasında arasında Ak Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, İlçe Başkanı Mesut Baytekin, Karesi Meclis üyesi ve Süt Birligi Başkanı Cihat Şimşek ve Karesi Meclis üyesi Sadet Ağan Ege Gündem Gazetesi Balıkesir Bürosunda Gazeteci Tayyar Toprak’ı ziyaret ettiler ve çalışmaları ile ilgili bilgiler verdiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB