TÜRKİYE BEYAZAY DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN UYSAL’A TEŞEKKÜR

17 Mayıs 2018 Perşembe, 11:33

Eğitimden, istihdama, spordan, sağlığa yaşamın her alanındaki engelleri kaldırmak adına yürüttüğü proje ve kampanyalarıyla dikkat çeken Türkiye Beyazay Derneği Başkanı Lokman Ayva, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’a yürüttükleri projelere desteklerinden dolayı bir teşekkür belgesi iletti.
T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Türkiye Beyazay Derneği’nin başlattığı ‘Aşmak İçin Hareket’ projesine katkılarından dolayı Başkan Necdet Uysal’ı makamında ziyaret eden Beyazay Derneği Burhaniye Şube Başkanı Güngör Erenoğlu, Uysal’a, Genel Başkan Lokman Ayva adına tişört ve Teşekkür Belgesi takdim etti.
Başkan Uysal da Lokman Ayva’ya teşekkürlerini ileterek, “Aşmak İçin Hareket projesinde amaç engelli çocuklarımızın hayata bağlanmalarına katkıda bulunmak. Engelli ve engelsiz bireylerin sosyal uyumlarının güçlendirilmesi, yaşam standartlarının geliştirilmesi ve engelli bireylerin toplumdan uzaklaşmalarına izin verilmeden hayatla iç içe olmalarının sağlanması çok önemli. Biz de bu konuda elimizden gelen desteği vermeye her zaman hazırız” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB