Gömeç’te polis memuru beylik silahıyla intihar etti

17 Mayıs 2018 Perşembe, 11:41

Balıkesir’in Gömeç ilçesinde, Emniyet Amirliği’nde görevli bir trafik polisi henüz belirlenemeyen bir nedenle beylik tabancasıyla intihar ederek yaşamına son verdi.

Alınan bilgiye göre; Gömeç’te Trafik Polisi olarak görev yapan ilçe halkı tarafından çok sevilen Haluk Karataş (43) saat 16.30 sıralarında Gömeç Parkı’nın hemen arkasında bulunan çamlık alana gitti. Çalılıkların bulunduğu ıssız bir bölgede gizlenen Karataş; cep telefonundan mesai arkadaşları olan polis memurlarına mesaj atarak, haklarını helal etmesini diledi ve beylik tabancasını şakağına dayayarak tetiği ateşledi.
Ağır yaralanan Haluk Karataş, silah sesini duyarak olay yerine gelen polis meslektaşlarının çabalarıyla bir ambulansla Edremit Devlet Hastanesi’ne götürülen evli ve 4 çocuk babası Haluk Karataş, hastanede doktor ve sağlıkçıların tüm çabalarına rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
Ailevi sorunlarının olabileceği üzerinde durulan, Kars doğumlu Haluk Karataş’ın cenazesinin, ailesinin ikamet ettiği İstanbul’a gönderileceği ve İstanbul’da defnedileceği öğrenildi.
Sempatikliği ve babacan tavırlarıyla 7’den 77’ye herkesin gönlünde taht kuran Polis Memuru Haluk Karataş’ın intihar ederek hayatını kaybetmesi Gömeç halkı tarafından büyük bir üzüntüyle karşılandı. SUAT SALGIN

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB