CHP EDREMİT KADIKÖY TEMSİLCİLİĞİ AÇILDI

16 Mayıs 2018 Çarşamba, 11:06

CHP Edremit ilçe örgütü Kadıköy mahalle temciliğini Körfez Özel hastanesine yakın bir mevkide yeni yerine taşıdı.
CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, İl Kadın Kolları başkanı Fatma Şener, CHP Edremit İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve Belediye Meclis üyeleri, Edremit adın Kolları Başkanı Nerman Çelik, Edremit Gençlik kolları başkanı Yusuf Yavuz, İl ilçe yönetim Kurulu üyeleri, Milletvekili aday adayları, İl İlçe Kadın ve Gençlik kolları yöneticilerinin de katıldığı etkinliğe partililerin ilgisi yoğun oldu.
Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başlayan açılışta CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve CHP Edremit İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş birer konuşma yaptılar.
CHP Edremit İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş konuşmasında; “Değerli arkadaşlarım, Sevgili Cumhuriyet Halk Partililer, Sayın il başkanımız ve Sayın Edremit belediye başkanımız, Kadıköylü kardeşlerim.CHP Edremit ilçe başkanı olarak hepinizi bütün kalbimle selamlıyorum.
Bugün her birimiz, ortak bir amaç için, ortak bir başarı yaratmak için buradayız, bir aradayız. Zorda olan ülkemizi, milletimizi, cumhuriyetimizi ve demokrasimizi yeniden ayağa kaldırmak görevi, kurucu parti olarak, yine Cumhuriyet Halk Partisi’nin ve Cumhuriyet Halk Partililerin omuzlarındadır.
Memleketi her bakımdan bir çıkmaza sokan iktidar, erken bir baskın seçimle, milleti yeniden aldatma peşindedir. Bu şartlar altında, genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, iktidarın bütün kumpaslarını bozan hamlelerle, şaşırtmış, yerle bir etmiştir.
15’ler çıkışının ardından, Cumhurbaşkanı adayımız olarak sayın Muharrem İnce’yi ilan etmesi, iktidarı sarsarken, toplumda büyük bir kabul görmüş, aranan kan, bulunmuştur. Millet de, örgütlerimiz ve partililerimiz de, Muharrem İnce’yi bağrına basmıştır. Artık böylece, partimizde de, partililerimizde de büyük bir moral ve kenetlenme sağlanmıştır.
İktidar inişe geçmiş, üstünlük muhalefete ve CHP’ye geçmiştir. İşte şimdi bize düşen görev, CHP örgütleri ve bütün CHP’liler olarak, önümüzdeki her iki seçimden, başarı ile, zaferle çıkmaktır. Çıkacağımıza da inanmaktır. Birlik, bütünlük ve dayanışmamızla, ortak başarıya ulaşmaktır.
İşte bugün burada, bu yolda, CHP Edremit ilçe örgütü olarak, Kadıköy’de, hem yeni mahalle temsilciliğimizi açmış olacağız, hem de ilçemizde seçim startını vermiş, topyekun harekete geçmiş olacağız. 24 hazirana kadar, hiç durmadan, bütün Edremit’i karış karış tarayacağız. Edremit’in her metrekaresinde var olacağız. Halkımızla, etle tırnak gibi olacağız.
Bunun ilk adımını bugün Kadıköyümüzde atıp, en büyük başarıyı da inşallah yine Kadıköy’de kazanacağız.Demokrasi, hak, hukuk, adalet, huzur, barış, iş, aş mücadelemizi değerli Kadıköylülerle birlikte başaracağız.
Bu sebepten, Kadıköy’ün bu yeni mahalle temsilciliğimizi açarken, buranın hazırlanmasında, donatılmasında emeği, özverisi, katkısı ve çabası geçen herkese, örgütümüz ve sizler adına takdir ve teşekkürlerimi sunuyorum.
Açılışı, çabası, çalışması bizden, himmet Allahtan. Katılımınız için sağolun, varolun.” Dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB