08 Mayıs 2018 Salı, 10:43
RAMAZAN NARİN NOGAYTÜRK
RAMAZAN NARİN NOGAYTÜRK xsusurlukx@hotmail.com Tüm Yazılar

DEVLET BAHÇELİYİ ANLAYALIM !

Türkiye’nin siyasi hayatının ve Türkiye’nin kaderini değiştiren, değişttiren bir siyasi var adı Dr. Devlet BAHÇELİ…Genellikle kızgınken kararlar alıyor ve aldığı kararlara siyaset te bürokrasi de itaat ediyor. Bu yüzden sayın BAHÇELİ’yi kızdıralım mı, kızdırmayalım mı ?

Devlet BAHÇELİ bu süreçlerden yarın HAKLI çıkar mı, çıkmaz mı ? Devlet Bahçeli bir paratoner vazifesi mi yapıyor, yoksa görevli mi ?

Şimdi bazı isim ve olaylara kısaca değinerek, Devlet Beyin son yaptıklarına geleceğim…

Dünyanın sayılı istihbaratçılarından olan özbek RUZİ NAZAR, ne zamandan beri MHP ve Ülkücülerle ilgilendi ? Devlet Bahçeli 12 Eylül öncesinde ; Ülkücü Maliyeciler ve İktisatçılar Derneğinin kurucusu, Üniversite-Akademi ve Yüksek Okullar Asistanları derneğinin ÜMİD-BİR ve ÜNAY kurucusu ve genel başkanı, akademide ülkü ocaklarını kuran ama MTTB de de çalışan ve Alparslan TÜRKEŞ’in yetiştirdiği bir partili idi, değil mi ? 1980 den sonra Amerika milliyetçileri değil siyasal islamcıları kullanmak için yeşil kuşak projesini de başlatmıştı değil mi ? En can alıcısı benim de defalarca yazdığım, Münci İnci’nin evinde, TAYYİP ERDOĞAN SEN BAŞBAKAN OLACAKSIN denilen toplantıya, Tuğrul TÜRKEŞ’i Amerikan konsolosu kadının kolunda gönderen kimdi ? Aynı TÜRKEŞ in AKP ye gönderilip bakan yaptırılması da bu senaryonun parçasıydı tabii…

Şimdi ; 1- Devlet Bahçeli Abdullah GÜL’e kızıyordu ; Devlet Bahçeli, A.Gül’ün Cumhurbaşkanlığında 367 yi çözdü ve AKP nin ağır topu Abdullah GÜL’ün, siyasi hayatını bitirdi mi bitirdi !

2- Devlet Bahçeli TBMM’ne kızıyordu ; 16 Nisan Referandumunda AKP ye destek vererek, demokratik parlamenter sistemi ve meclisin HÜKÜM ETMEK gücünü bitirdi. Artık meclis hükümet kurmayacak değil mi ?

3- Devlet Bahçeli Milletvekillerine çok kızıyordu ; OHAL i destekleyip, KHK ler ile, kanunları (1) kişinin çıkarmasını sağladı ve yasama organının görevini ve milletin vekaletlisi vekillerin vekaletlerini bitirdi mi ? Bitirdi tabii ki….

4- Devlet Bahçeli, çalışmayan MHP lilerekızıyordu ; MeralAKŞENER’i partiden atıp ona rakip parti kurdurdu ve MHP lilerin işini bitirdi mi ? Bence tam olarak bitirdi…Artık MHP nin oyu %3.

5- Devlet Bahçeli, R.TayyipERDOĞAN’akızıyordu ; seni yargılatmasam namerdim falan diyordu…ittifak yasasını çıkarttırıp, gidip AKP nin ortağı oldu ve R.TayyipERDOĞAN’ı aday gösterip, bence onun da işini de bitirdi.

6- Devlet Bahçeli AKP HÜKÜMETİ’ne kızıyordu, daha 2,5 yılı olan seçimleri öne çektirip ani erken seçim kararı aldırdı ve AKP Hükümetini bitirdi.

7- Devlet Bahçeli, AKEPELİLERE çok kızıyordu ; AKP ye Seçim promosyonu yaptırdı vergi sigorta v.s afları çıkarttırdı, ama genel affa gelince durun dedi ve genel af çıkarmayan AKP lilerin, yargılanmasının önünü açtı…17/25 çileri ve AKP lileri bitirdi !

Ve ;

8- Devlet Bahçeli Fetöcülere çok kızmıştı, Meral AKŞENER için imza verenler fetöcüdür dedi, FETÖCÜLER… imza atmaya gidemediler ve Meral AKŞENER, fetöcü olmayanlardan 100.000 imzayı, 4 saatte topladı ve fetöcülerin de siyasi gücünü bitirdi…

9- Devlet Bahçeli, MHP yi bölün Muhsinci BBP lilerekızıyordu ; onları da cumhur ittifakına aldı ve katiline aşık diye suçladığı onlarında, siyasi hayatını bitirdi…

Devlet Bahçeli, 17 yıldır AKP yi destekleyen halka da kızıyordu aslında. Şimdi o halkında 24 haziranda ipini çekecek ve onları da iktidarsız yapacak ki…bence işlerini bitirecek !

Ve ; 10 milyon göçmeni saymayın, geriye kalan 70 milyon halk, Devlet BAHÇELİ yi anlayacak, BÜYÜKSÜN ! BASİRETLİSİN ! diyecek, 70 milyona heykelini diktirip, Suriyelileri kovacak ve göçmen olayını da böyle bitirecek !

MHP yi bitirecek, amenna, R.T. ERDOĞAN’ı bitirecek, sadakna, kendini hepten bitirecek….amenna ve sadakna !..

Seçimi kaybedeceğini, hele CUMHUR İTTİFAKI ve MHP yüzünden kaybedeceğini anlayan sayın C.Başkanı ne yapar ?

1- AYM nin esastan incelemeye aldığı 16 Nisan Refarandum davasında İPTAL Kararı çıkartır ve akabinde seçimler iptal olur !

2- Devlet BAHÇELİ, fetöcülükten tutuklanıp hapse atılır…

Hükümet değişir mi ?Değişmez !C.Başkanı değişir mi ?Değişmez…Meclisteki kanun yapma gücü elinden alınmış milletvekilleri değişir mi ? Onlar da değişmez !

Ne değişir biliyor musunuz ? BİZ değişiriz !

İnanılır kaynak verilerine göre : AKP 4 Cumhurbaşkanı vekilliği pozisyonuna atama teklifi verdiği isimler sırasıyla; 1. Devlet Bahçeli 2. Bülent Arınç 3. Binali Yıldırım 4. Berat Albayrak

Yeni kurulacak 4 Eyalet tipi Bölge Yüksek Valiligine : 1. Marmara Trakya Bölge Valisi ( Bilal Erdoğan) 2. Ege Bölgesi Yüksek Valiligine (Sadık Arslan) 3. Karadeniz YuksekValiligine (Süleyman Soylu) 4. Akdeniz ve Doğu Yüksek Valiliğine (Hakan Fidan) ….

İlk defa burada duydunuz bunları sanmayın…Bunları bir siz, bir de ABD biliyor, bir de benim 7 BAYRAK DİREĞİ yazımı okuyanlar… 08.05.2018 NOGAYTÜRK .

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB