İŞ ADAMI CUMHUR YILMAZ ADAY ADAYI OLDU

04 Mayıs 2018 Cuma, 11:04

Edremit’in tanınmış işadamlarından Cumhur Yılmaz geçtiğimiz hafta sonu AK Parti Balıkesir İl Başkanlığına giderek “Balıkesir Milletvekili Aday Adaylığı” başvurusunda bulundu.
Uzun yıllar partisinin ilçe başkanlığının çeşitli kademelerinde görev alan deneyimli siyasetçiye aday adaylığı başvurusunun ardından Edremit Körfezinin önemli isimleri destek mesajları yayınladılar. Aday adaylığı çalışmalarına hızla start veren Yılmaz İl Başkanlığı ziyaretinin ardından yıllarca görev yaptığı Edremit ilçe başkanlığını ziyaret etti. Burada partililer ile bir araya gelen Milletvekili aday adayı kendisine yöneltilen sorulara açık yüreklilikle cevaplar verdi.
BİZ AYAKKABI KUTULARI KAFAMIZA ATILIRKEN DE AK PARTİLİYDİK!
Particiliğin ne denli zor olduğunu en yakınlardan bilen isimlerden olduğunun altını çizen Yılmaz, gençlik yıllarımda Balıkesir’de Anavatan partisi gençlik kolları başkanlığı görevi ile başladığım siyaset, benim için bir tutkuya dönüşmüştür, ülkemin, ilimin, ilçemin menfaati doğrultusunda bu güne kadar elimden gelen hiç bir fedakarlıktan kaçınmadım, yeri geldi partimiz, ilkelerimiz doğrultusunda ailemizi bile ikinci plana attık, davamızı satmadık! vazgeçmedik! 17/25 aralık sonrasında sahalardan çekilmedik, yapılan seçimlerde en ön saflarda partimizin bayrağını gururla dalgalandırdık, insanlar kafamıza ayakkabı kutuları atarkende, “hırsız” diye bağırırken de liderimizin çizdiği yoldan gitmeye devam ettik. Şükürler olsun ki geldiğimiz bu günlerde yapılan büyük oyunlar ortaya çıkarılmış, darbe şakşakçıları hayal kırıklığına uğramış, paralel devlet hayali kuranlar Liderimiz, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesinde darma dağın olmuştur. Biz liderimizin hedef koyduğu “2023 Lider Ülke Türkiye” sevdası ile göreve talip olduk, Amacımız burada bir koltuk kapma telaşı değil ülke sevdası, Balıkesir’in çıkarlarıdır. Bu şartlar altında bir çoğunuzun yakından tanıdığı, her an kapısını çalabileceği, hiç çekinmeden arayabileceği bir kardeşiniz olarak bu göreve talip oldum dedi.
İLÇE TEŞKİLATLARINI ZİYARET ETTİ
Aday adaylığı çalışmalarına hızla başlayan Cumhur Yılmaz temayül yoklaması öncesinde AK Parti ilçe teşkilatlarında üyeler ile bir araya gelmeye devam ediyor, Ayvalık, Gömeç, Burhaniye ve Havran teşkilatlarını ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi veren Yılmaz’a parti üyeleri büyük ilgi gösterdi.
CUMHUR YILMAZ KİMDİR?
Cumhur Yılmaz, 27.10.1965 Balıkesir, Balya, Ilıca doğumlu olup, ilk-orta lise öğrenimlerini Balikesir’de tamamlamıştır, yükseklisans eğitimi devam etmekte olan Yılmaz, ticarî faaliyetlerinin yanı sıra 1998 yılından bugüne devam etmekte olan Karahallılar ailesinin bir iştiraki olan fiat bayiliğinin Edremit temsilciliğinde şube müdürlüğü görevine devam etmektedir. Aynı zamanda Edremit Körfez FM, Zafer Gazetesinden oluşan Körfez Medya Grubunun imtiyaz sahipliğini de yapmaktadır. İki dönem Ak Parti ilçe teşkilatı baskan yardımcılığı görevini büyük bir onur ve şevk ile yerine getirdiğini belirten Yılmaz, Partisinden Edremit Belediye Meclisi üyeliğine aday olmuştur. Bu süreçte Edremit ticaret odası meclis üyeliği, çeşitli stk’larda aktif görevlerini de sürdürmüştür. Yılmaz verdiği mesajlarda “Bölgemi, ilimi yakından tanıyor, insanlarımızın sorunlarını biliyor. Cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğanın çizdiği bu kutlu yolda bir nefer olarak desteğinizi bekliyorum.” diyerek Edremit körfezi ve Balıkesir’e umut olmuştur

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB