Filik:”Ülkenin Bekası BBP’de”

04 Mayıs 2018 Cuma, 11:21

Büyük Birlik Partisi Burhaniye İlçe Teşkilat Başkanlığı 1. Olağan Kongresinde Serdal Filik güven tazeledi.

Büyük Birlik Partisi Burhaniye İlçe Teşkilat Başkanlığı 1. Olağan Kongresinde güven tazeleyen Başkan Serdar Filik, ülkenin bekası ve geleceği için çalıştıklarını ifade ederek, “Çileye talibiz” dedi.
Büyük Birlik Partisi Burhaniye İlçe Teşkilat Başkanlığı tarafından 1. Olağan Kongresi Hüsnü Pazarbaşı Kültür Merkezinde düzenlendi. Kongreye Büyük Birlik Partisi Balıkesir il yönetim üyeleri, Ak Parti Burhaniye İlçe Başkanı Onur Bedir, Milliyetçi Harekât Partisi İlçe Başkanı Murat Kurt, birçok yönetim kurulu üyesi ve vatandaşlar katıldı. Kongre öncelikle Şehit Başkan Muhsin Yazıcıoğlu ve diğer şehitler için saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

“Çileye Talibiz”
Kongrenin açılış konuşmasını yapan Büyük Birlik Partisi Burhaniye İlçe Başkanı Serdar Filik, kongrenin hayırlı olmasını diledi. Başkan Filik, 25 Mart’ta şehit olan Muhsin Yazıcıoğlu’na rahmet dileyerek sözlerine başladı. Filik, “Büyük Birlik Partisinin çileye talip olmuşuz. Kurucu Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu’nun yolunda ilerlerken bu ülkeye ve bu milletle hizmet etmenin onurunu yaşıyoruz. 2016 yılında almış olduğumuz hizmet neticesinde Burhaniye’de nasıl partimizi daha iyi temsil edip, daha iyi nerelere taşırız dedik. Bu gün burada hem partimizi hem de geleceğimiz için ciddi adımlar atıyoruz. Öncelikle yolumuz bu ülkenin bekasını daha ileriye taşımak” şeklinde konuştu.

“Yolumuz Açık Olsun.”
2016 yılında yaptıkları faaliyetlere değinen Filik, aldıkları görevde emekleri olanlara teşekkür ettiğini ifade ederek, “Görevi geçen yıl almamıza rağmen sık sık il yöneticilerimiz ile istişarelerde bulunduk. Ankara’da kurucu önderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun kabrini ziyaret ettik. Bunun akabinde Büyük Birlik Partisi’nin kuruluş yıl dönümü kongresine katılarak ilçemizi temsil ettik.” dedi. Son aylarda yaptıkları çalışmalara da değinen Filik, “Ülkenin güvenlik bakası olan devletin ve milletin ileriye dönük yaşama şeklinin olması için “Milli İttifaka” destek amacıyla istişare toplantılarımız oldu. Allah yolumuzu ve bahtımız açık etsin” şeklinde konuştu.

“Ülkenin Geleceği İçin Çalışmalarımıza Devam Edeceğiz.”
“Yolun sonu ne olursa olsun bu ülkenin geleceği için çalışmalarımıza devam edeceğiz” diyen Filik, “ Büyük Birlik Partisi, bu vatanı ve milletini hiçbir dış gücün etkisinde kalmasına izin vermeyecek. Bizde buradan partimize sonuna kadar yanında olacağız. Gelecek nesillerin partimizin milletin yanında olduğunu hissederek yüreğinde vatan ve millet aşkı ile yanan gençlerimiz için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.
Kongre oy kullanımı ve sayımı ile birlikte son bulurken, tek aday olan Serdar Filik, güven tazeledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB