Recai Gürcan Milletvekili aday adayı oldu

03 Mayıs 2018 Perşembe, 10:29

Balıkesir’in tanınmış esnaflarından bir dönem Ticaret Odası meclis başkanlığı da yapan Balıkesir Kuyumcular, Mücevheratçılar ve Sarraflar Derneği Başkanı Recai Gürcan, Ak Parti’den Milletvekili aday adayı oldu.

AK Parti Balıkesir Milletvekili aday adayı Recai Gürcan, il başkanlığına resmi başvurusu yaparak resmen aday adaylığını açıkladı. Dün sabah erken saatlerde Yeni Çarşı’daki iş yerinin önünde yoğun bir kalabalıkla birlikte partiye gelen Recai Gürcan, başvuru sürecini tamamladı. Balıkesir’e yapılacak hizmetlerin bir parçası olmayı istediği için yola çıktığını söyleyen Gürcan, 24 Haziran 2018’te yapılacak milletvekilliği seçiminde aday olmak için Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan’a başvuru evraklarını teslim etti.

AK PARTİ’YE YOĞUN BİR TEVECCÜH VAR

Adaylık başvurusu öncesi kısa bir konuşma yapan Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Av. Hasan Demiraslan, “Aday adaylığı sürecinde bugün son günümüz. Bugünde yine aday adayı olarak gelen kuruluştan beri aramızda bu davaya emek veren Recai Gürcan aramızda. Katılımından dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisi, parti, şehir ve teşkilatımız için hayırlı olur diyoruz. Partimize yoğun bir katılım süreci yaşıyoruz. Partimize yoğun bir teveccüh var bundan dolayı da mutluluk duyuyoruz” dedi.

YENİ ÇARŞININ İLK ADAYI

Daha sonra konuşan AK Parti Balıkesir Milletvekili aday adayı Recai Gürcan; “ Allah bana aday adayı olmayı bugüne nasip etti. Böyle bir çatı altında hizmet etmekten hizmet edebilmekten çok kıvançlıyım çok mutluyum. Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığında bu memlekete yapılacak hizmetler çoktur. Bizde bu hizmetlerin bir parçası olmayı ve bu kervanın bir parçası olmayı kendimize görev atlettik. Bu sebeple kendimizi bu görevden ayıramadık. İnşallah memleketimiz için Balıkesir için insanımız için partimiz için hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB