İYİ Parti’ye katılımlar sürüyor

03 Mayıs 2018 Perşembe, 10:33

Yaklaşan 24 Haziran genel seçimleri öncesi İYİ Parti’ye katılımlar tüm hızıyla sürüyor. Son olarak dün Demokrat Parti’de görev yapmış yönetici ve üyelere düzenlenen törenle İYİ parti rozeti takıldı ve partiye katılımları sağlandı.
İYİ Parti Balıkesir İl Başkanlığında düzenlenen törenle diğer siyasi partilerden birçok ismin İYİ Parti’ye geçerek rozet takıldı. Yoğun ilginin olduğu törende konuşan İYİ Parti İl Başkanı Nedim Tuna, “Bugün partimize Demokrat Parti’den ve eski Doğru Yol’dan arkadaşlarımız toplu bir katılım gösteriyorlar. İYİ’lerin arasına hoş geldiniz diyorum. Artık arkadaşlarımızla birlikte parti içinde omuz omuza mücadele edeceğiz” dedi.
Daha sonra konuşan DP eski il başkanlarından Erol Taşkesen ise “Doğru Yol Partisinde görev yaptığım süre içerisinde partinin alt kademesinden üst kademesine kadar görev yapmış arkadaşlarımıza yaptığımız davet üzerine bugün İYİ partiye geldiler. Kendilerine teşekkür ediyorum. İnşallah İYİ’lerin evlerinde her gün böyle törenler düzenleyeceğiz. Bugün gelemeyen arkadaşlar için önümüzdeki hafta bir tören daha yaparız. Allah yolumuzu açık etsin” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB