AK PARTİNİN GENÇ VE BAŞARILI BEYEFENDİSİ SAHAYA İNDİ

02 Mayıs 2018 Çarşamba, 12:57

Geçtiğimiz günlerde 27. Dönem Milletvekili Aday Adaylığını ‘ Vira bismillah Gün Birlik Günü. Gün Beraberlik Günü Gün REİS’in Yanında Saf Tutma Günü. Niyet Hayır Akıbet Hayır. Milletin Adamının Yanında Millete Hizmet Etme Yolunda27.Dönem Milletvekili İçin Bugün Adaylık Başvurumuzu Yaptık. Rabbim Çıktığımız Bu Yolda Bizleri Mahcup Etmesin.’ Sözleri ile duyuran önceki dönem AK Partisi Karesi İlçe Başkanı Avukat Kemal Aydemir ekibi ile birlikte sahalara indi.
Genç ve başarılı siyasetçinin ilk durağı Balıkesir’in cennet ilçesi Ayvalık oldu. AK Parti Ayvalık İlçe Başkanı Hasan Kıtay tarafından karşılanan Aydemir daha sonra ilçe teşkilat binasında teşkilat mensupları ile bir araya geldi. Burada teşkilat mensuplarına kendisini tanıtıp hedef ve projelerini paylaşan milletvekili aday adayına teşkilat mensupları yoğun ilgi gösterdi.
Aydemir ve ekibinin ziyaret ettiği diğer adres ise AK Parti Edremit İlçe Başkanlığı oldu. Burada da teşkilat mensupları tarafından coşku ile karşılandı. İlçe Başkanı Metin Örkçü ve yönetimi tarafından ilçe teşkilat binasında misafir edilen başarılı avukat burada da parti teşkilatı ile hasbihal ederek durum değerlendirmesinde bulunurken neden aday olduğunu parti teşkilatına ifade etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB