EGE GÜNDEM GAZETESİ

Mehmetçik’ten Ayvalık Belediyesi’ne anlamlı teşekkür

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Mehmetçik’ten Ayvalık Belediyesi’ne anlamlı teşekkür
5 views
30 Nisan 2018 - 11:12
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Belediyesi tarafından geçtiğimiz hafta Zeytindalı Operasyonu’nda mücadele eden Mehmetçiğe 2 ton zeytin tedarik ederek gönderilmesinin ardından, İskenderun Mekanize 39. Piyade Komutanlığı’ndan ilçe halkı adına teşekkür beratı geldi.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in önerisi ve belediye meclisinin desteği ile başlatılan Ayvalıklı müstahsil ve firmaların da katkısı ile gerçekleştirilen desteğe, Kara Kuvvetleri Komutanlığı İskenderun Mekanize 39. Piyade Tuğay Komutanlığı’ndan yanıt olarak Teşekkür Belgesi gönderildi.
Belgede Tugay Komutanı Tuğgeneral Erkan Olgay ; ‘Ordumuz Türk birliğinin Türk kudret ve kabiliyetinin Türk vatanseverliğinin çelikleşmiş bir ifadesidir. Ülkemiz Suriye sınırında beliren terör odaklı yapılanmaları engellemek ve yurt güvenliğini uzun süreli sağlamak maksadıyla; yüce milletimizin iradesiyle 20 Ocak 2018 tarihinde Zeytin dalı harekatı başlatılmıştır. Bu kapsamda harekatın başarılı olması için canlarını esirgemeden, mücadele eden kahraman Mehmetçiğimizin moral ve motivasyonu artırılması amacıyla yaptığınız destekler Türk Milleti ile onun emrinde olan Türk Ordusunun birlik ve beraberlik ruhuna katkıda bulunmuştur. Ordu Millet dayanışmasının güzel bir tezahürü olan harekata katılan personele destek verme düşünceniz son derece ulvi ve üstün bir amaca hizmet etmektedir. ‘ cümleleriyle katılarından dolayı Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’e teşekkür etti. SUAT SALGIN

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.