28 Nisan 2018 Cumartesi, 12:56
KAYAHAN ÖCALAN
KAYAHAN ÖCALAN kayahanocalan10@gmail.com Tüm Yazılar

PAYLAŞMAK

Evet hiç düşündünüzmü hayatta paylaşmak kadar güzel bir duygunun olduğunu.Bazen yaşam sizinle her şeyi paylaşır.
Unutulmamalıdır yalnızlık çok zordur,paylaşmak istediğiniz insanlar yoktur yanınızda. İşte hep düşünürsünüz iyi günlerinizdeki sizinle beraber olan sevdiklerinizi hepsi sizinle bir ömür gecirmek ister,yaşamı paylaşır. Ama nezaman yalnız kalırsınız o çıktığınız mükemmel yokuştan aşağı indiğinizde bir bakarsınız yanınızdakilere işte onlar gerçek dosttur sizinledir.
Gün gelir yanınızdaki insanlar sizinle paylaştığı bir lokma aşı bile unutmazlar.Size hep yardımcıdırlar sizin yaşadığınız zorluklarıda çok iyi bilirler.Kendi güçleri yettiğince hep yanınızda olurlar. Dışardan bakan insanlar sizin yaşamınız hakkında daima ahkam keserler akla alınmayacak senaryolar yazarlar bilmeleri gerekeni hiç araştırmadan yazıp dururlar Çünkü bilmezler yalnızlık ve paylaşma duygusunu.
İnanın insanlara çok zordur bu iki duyguyu anlatmak . Hele paranın şımarttığı insanlara hiç anlatamazsınız, bilirlerki paranın gücü her kapıyı açar. Derlerdi herkezin bir fiyatı vardır.
Tek isteğim kendine fiyat biçen insanlardan uzak kalalım,zira büyük paralarda gözümüz oladı aza kanaat ederek şükrettik Elimizdeki az olanı bile paylaştık.Bizi yetiştiren ailelerimizden hep paylaşmayı öğrendik Şimdi ise hep bende olsun zihniyeti hakim oldu toplum bozuldu.Komşu su aç yatarken kendi tok olanlar çoğaldı Yani kısacası sizin cebinizde varsa yanınızda mutlaka dostlar olacaktır.
Sizin verdiğiniz yaşam boyunca yanınızda uzun süre geçiren en dar gününüzde yanınızda olan dostlarınızı unutmak mümkün değildir.İşte bu gerçek dostlara teşekkürler .
EVET DOSTLAR ,İNSANLAR DÜŞER, YERDEN KALKARKENDE TEKRAR AYAKTA DİK DURMAYI ÖĞRENİR..

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB