27 Nisan 2018 Cuma, 11:58
KAYAHAN ÖCALAN
KAYAHAN ÖCALAN kayahanocalan10@gmail.com Tüm Yazılar

İŞTE SIRMALI FARKI

Her fırsatta yazmıştım Edremit çok şanslı bir ilçe ,Kuzey ege körfezinin şirin ilçesinde görev yapan kaymakamlar Edremit ilçemize mutlak bir şeyler kattılar.
Daha önceki bir yazımda iyiki varsınız SIRMALI demiştim dediğimdede bir kez daha yanılmadım.Değerli görüşleri ve çalışkanlığı ile hazırladığı projelerle hedefine emin adımlarla yaklaşıyor.
Ülkemizin ortaya koyduğu 2023, 2053 ve 2071 hedefleri doğrultusunda, Edremit ilçemizi projeler ilçesi haline getirme hedefiyle çıktığı yolda 8. Proje olan KAMU HARCAMA VE MUHASEBE BİLİŞİM SİSTEMİNİ Edremit Mal Müdürlüğü ile ortak çalışmalar yaparak hazırlayan ilçe kaymakamımız ALİ SIRMALI Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından da başarılı bulunarak teknik destek hibesi kazandı. Geldiği günden beri tüm gününü Edremit ‘in gelişmesi için harcayan değerli kaymakam hep birlikte mutlu olacaklarınıda her konuşmasında ifade etti.
Hazırlanan bu projede kamu zararlarının ortadan kaldırılması hedefleniyor.
İşte bir kez daha teşekkürler kaymakam SIRMALI
Devletin Mevcut kaynaklarını etkin etkili ekonomik ve verimli bir şekilde kullanmayı daima ön plana çeken Sırmalı Edremit ilçemizi Türkiyenin son yıllarda gösterdiği gelişmeler içersinde projeler ilçesi haline getirdi.
İlçemizde devam eden projelerden “Benim adım iyilik” sosyal sorumluluk projesi ve “Toplum yararına çalışma proğramı” başarı ile devam etmektedir.
Bu başarılı çalışmaları ile Edremit Kaymakamı ALİ SIRMALI Balıkesir ilinde en çok proje kazanan ilçe olmanın haklı gururunu yaşamakta.
Bize ve tüm Edremitlilere bu mutluluğu yaşatan Edremit kaymakamlığı çalışanlarına Edremit halkı adına teşekkürü bir borç biliriz.

Nereden çıkacağımız belli olmadan dostca, sağlıklı, mutlu kalın. Saygılarımla,

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB