CHP ÇOCUK HAKLARINA DİKKAT ÇEKTİ

27 Nisan 2018 Cuma, 11:55

CHP Edremit İlçe örgütü farkındalık eylemlerine bir yenisini ekledi. CHP Edremit Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Yavuz ve Gençlik kolu üyeleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının kutlandığı haftada Çocuk Haklarına dikkat çeken broşürler dağıttı.
Edremit, Akçay, Altınoluk, Zeytinli gibi insanların yoğun olduğu bölgelerde dağıtılan broşürleri alan vatandaşlar gençleri kutlayarak bu önemli konuya dikkat çekmelerinden dolayı kutladılar.
CHP Edremit Gençlik Kolları başkanı Yusuf Yavuz etkinlik ve gençlik kolları başkanlığı faaliyetleri konusunda açıklamalarda bulundu. Yavuz açıklamasında şu ifadelere yer verdi Çocuk istismarının ayyuka çıktığı şu günlerde iktidar muhalefet ve sivil toplum kuruluşları bir araya gelerek siyasi, din ve ideolojik düşüncelerden arınmış iyi, hoşgörülü eğitimli ve bilinçli bir toplum oluşturmak bizlerin asli görevidir.
Unutmayalım ki bizlerin geleceğe bırakacağı en önemli ve kalıcı eserimiz çocuklarımızdır. Bu sebeple yapmış olduğumuz etkinlikle bunu dile getirdik.
Buradan tüm ulusların ve ulusumuzun çocuklarının ulusal egemenlik ve çocuk bayramını tüm kalbimle kutlarım. ”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB