EGE GÜNDEM GAZETESİ

Başkan Yılmaz saha personeli ile buluştu

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Yılmaz saha personeli ile buluştu
6 views
27 Nisan 2018 - 11:48
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Belediye Ek Hizmet Binası’nda; yaz aylarının gelmesiyle birlikte yoğun bir mesaiye başlayan Fen İşleri, Park Bahçeler ve Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile kahvaltıda bir araya geldi.

Mesai arkadaşlarıyla tek tek selamlaşarak sohbet eden Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Vatandaşlarımız bizden memnun. Bu sizin işinizi severek ve şehrin derdiyle dertlenerek yaptığınızın en önemli göstergesi. Bizler sahada övünçle dolaşabiliyorsak bu sizlerin özverili çalışmaları nedeniyle. Ben hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
“ŞANSLI BİR BAŞKANIM”
“Ben çok şanslı bir belediye başkanıyım. Çünkü sizler gibi özveriyle ve titizlikle çalışan mesai arkadaşlarım var” diyen Başkan Yücel Yılmaz, Karesi Belediyesi’nin 4 yılda adından söz ettiren bir belediye haline geldiğini ifade ederek; “Biz sizlerin çalışmaları sayesinde bu kente bir kimlik kazandırdık” dedi.
“HEMŞEHRİLERİMİZ BİZE GÜVENİYOR”
Şehirde birbirinden farklı, bir çok anket yapıldığını belirten Başkan Yılmaz, “Yapılan bu anketlerde Karesi çalışanlarının daha özverili olduğunu bizzat vatandaş tarafından belirtilmiş. Hemşehrilerimiz; Karesi sahada, Karesi çalışıyor, Karesi hızlı çözüm üretir diyerek bize olan güvenini ifade etmişler. Bu güven sizin çalışmalarınızın titizliğinden ve şehre olan sevginizden kaynaklanan bir güven” açıklamasında bulundu.
KURBAN KESİP DUA ETTİLER
Şehrin derdiyle dertlendiklerini ifade eden Başkan Yılmaz, Karesi’nin her bir noktasına ayrım yapmaksızın eşit hizmet ettiklerini vurguladı. “Vatandaş bizden memnun” diyen Başkan Yılmaz, personeline çalışmaları nedeniyle teşekkür etti. Ekipler kahvaltının ardından bahar ve yaz aylarında geçecek yoğun çalışma döneminin kazasız belasız geçmesi için kurban kesip dualarla başlangıç yaptı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.