EGE GÜNDEM GAZETESİ

EDREMİT CHP’DENİYİ PARTİYE ZİYARET

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EDREMİT CHP’DENİYİ PARTİYE ZİYARET
10 views
25 Nisan 2018 - 10:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

CHP Edremit İlçe Örgütü Başkanı Tayfun Gerkuş başkanlığında yönetim Kurulu üyeleri, Gençlik ve Kadın Kolları ile birlikte İYİ Parti Edremit ilçe başkanlığına bir ziyaret gerçekleştirdi.
İYİ parti Edremit İlçe Başkanı Mehmet Emin Karabulut CHP heyetini yönetim kurulu üyeleri,Kadın ve Gençlik kolları ile birlikte sıcak birşekilde karşıladı.
İyi Partinin Seçimlere katılabilmesi için, CHP’den 15 Milletvekilinin istifa edip İYİ partiye katılmasının olumlu yankılarının duyulduğu bir ortamda ziyaretin gerçekleşmesi ziyarete daha bir anlam kazandırdı.
Ziyarette bir konuşma yapan CHP Edremit İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş;”Daha önce bu ziyaretyi yapmak istemiş sayın başkanımdan randevu talep etmiştik. O gün Alpaslan Türkeş’in ölüm yıldönümü nedeni ile Başkanımın programı yoğundu. Ziyareti gerçekleştirememiştik. Seçim sathında girdiğimiz şu günlerde, iktidarın iyi partinin seçime katılmasını engelleme gayretleri içinde olduğu dönemde genel başkanlarımızın görüşerek, 15 milletvekilimizin İYİ Partiye geçerek grup kurmasını sağlayarak İYİ Partinin seçimlere girmesini sağlaması iktidarın oyunu bozdu. Bu ortamda İYİ parti Edremit ilçe örgütünü ziyaret etmemizden son derece memnunum. Seçimlerde de AKP iktidarına son verip Demokrasiden yana olan bütün partilerinde destekleri ile demokrasimizi olağan rayına birlikte sokacağız. Sıcak ve samimi ortamda bizleri ağırlayan İyi Parti ilçe başkanım Mehmet Emin Karabulut ve ekibine teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.”dedi.
İYİ Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin Karabulut’ta yaptığı konuşmada;”Edremit CHP Edremit İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş ve ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bizler Edremit’te birbirimizi tanıyor ve biliyoruz. Genel Başkanlarımız ülkemizin demokrasisi adına uyguladıkları strateji bizi son derece memnun etmiştir. AKP iktidarına son verip tek adam rejimine dur diyeceğiz.”ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.