EGE GÜNDEM GAZETESİ

EN ŞANSLI ADAY

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ŞANSLI ADAY
9 views
24 Nisan 2018 - 10:46
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Rıza Tekin, 6 Mayıs’ta yapılacak BESOB seçimlerinde aday olacağını açıkladı. Başkan adayı Tekin, 42 bin esnafın sorunlarına çözüm bulmak için aday olduğunu belitti.
Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği’nin seçimi 6 Mayıs’ta Ekilmiş Düğün Salonunda yapılacak. 85 odadan toplam 625 delegenin oy kullanacağı seçimler öncesinde dün beraberinde kendisine destek veren oda başkanlarıyla birlikte bir basın toplantısı düzenleyen Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Rıza Tekin, BESOB’a adaylığını açıkladı. Şoförler Odası için vaat ettiklerin yüzde 75’ini yerine getirdiklerini ifade eden Tekin, BESOB ve ona bağlın esnafın sorunları için birbirinden önemli projeleri olduğunu belirtti. Tekin, açıklamasında özetle şu ifadelere yer verdi: “Şehir merkezimizde ki ve ilçelerimizdeki Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Başkanları ile yaptığımız istişareler sonucunda adaylığım söz konusu olmuştur. Bana bu görevi layık görüp teveccüh gösteren Oda Başkanlarıma teşekkür ederim. Yetiştirildiğimiz ahlaki kültürde bize öğretilenlerden bir tanesi; verilen görevi kabul etmek verilmeyeni istememektir.
Bu düşünceyle; Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanlığına aday olma teklifimi oda başkanlarından aldıktan sonra odamın yönetim kurulu ve denetim kuruluma bu teklifi ilettim. Aday olmamın çok isabetli bir karar olacağını düşündüler. Bende konusuna vakıf bir yönetim kurulu ile çalıştığımı bildiğim için gözümün arkada olmayacağına inanarak bu görevi kabul ettim.
Çıktığımız yoldaki sorumluluğumuzun farkındayım. Birlik ve beraberlik içersinde temsil edeceğimiz 42 bin esnafın sorunlarını aşacağımıza inanıyoruz. Kendimde bu gücü ve enerjiyi görüyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.