EGE GÜNDEM GAZETESİ

AK Parti’de Seçim Startı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
AK Parti’de Seçim Startı
6 views
20 Nisan 2018 - 10:41
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, erken seçim çağrısı yapan MHP lideri Devlet Bahçeli ile görüştükten sonra Türkiye’nin 24 Haziran’da erken seçime gideceğini açıkladı. Erdoğan’ın açıklaması sonrası AK Parti Balıkesir İl Başkanı Av. Hasan Demiraslan parti kurmayları ile bir araya gelerek seçim startı verdiklerini açıkladı.

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin erken seçim çağrısının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Bahçeli Beştepe’de görüştü. Görüşme sonrası 24 Haziran’da Türkiye’nin erken seçime gidilmesine karar verildi. Karar sonrası AK Parti teşkilatlarında da hareketlenme yaşandı. AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan Beştepe’deki görüşme sonrası parti kurmayları ile bir araya gelerek seçim çalışması için start verdi. Yoğun bir tempo içerisine gireceklerini ve haftanın 7 günü seçim çalışmaları için ekibiyle birlikte gece gündüz sahalarda olacaklarını söyleyen Demiraslan, “Erken seçim kararı Türkiye’miz ve milletimiz için hayırlı olsun. Cumhurbaşkanımız’ın da dediği gibi, ülkemizin geleceğine yönelik kararların daha güçlü şekilde alınabilmesi ve uygulanabilmesi için yeni yönetim sistemine geçiş giderek aciliyet kesbetmeye başlamıştır. Bizler de AK Parti teşkilatları olarak bu doğrultu da çalışmalarımıza hız verdik” dedi.
“Ulaşılmadık yer bırakmayacağız”
“AK Parti İl Teşkilatımız, Gençlik Kollarımız ve Kadın Kollarımız ile birlikte çalmadık kapı bırakmayacağız” diyen Demiraslan, “Yorulmayacağız, durmayacağız. Türkiye’nin daha aydınlık ve kararlı yarınlara ulaşması için var gücümüzle çalışacağız. Teşkilatımız milletimizin ve Balıkesir’in emrindedir. 24 Haziran seçimleri için startımızı verdik. Türkiye bu seçim sonrası artık daha güçlü bir şekilde, yeniden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile yola devam edecektir. Ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olsun” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.