BANDIRMA BBP’DE, KÖMÜRCÜ GÜVEN TAZELEDİ

17 Nisan 2018 Salı, 10:42

Büyük Birlik Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı’ndan 1. Olağan genel Kongresi gerçekleştirildi.

Orhan Kömürcünün yeniden seçildiği kongreye, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ahmet Cemil Aydoğan, il yönetimi delegeler ve çok sayıda davetli katıldı.

İstiklal Marşı ve Saygı duruşunun ardından başlayan kongrede, İl Başkanı Ahmet Cemil Aydoğan, katılımcılara teşekkür ederek sözlerine başladı. Başkan Aydoğan; “Yeni seçilecek Bandırma ilçe teşkilatına, şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyorum. Bundan sonraki dönemde Büyük Birlik Partisi’ne her zaman olduğundan çok daha fazla ihtiyaç olacaktır. Bu nedenle yeni seçilecek olan yönetime çok fazla sorumluluk düşmektedir. Ben ilçe Başkanımızın ve yönetime seçilecek olan arkadaşlarımızın bunun bilincinde olduklarının kanaatindeyim. Rabbim yar ve yardımcıları olsun. Kongremiz partimize ve bandırmamıza hayırlara vesile olsun.”dedi.

Yoğun bir katılımın gözlendiği Büyük Birlik Partisi Bandırma İlçe Kongresinde faaliyet raporu ve mali raporun ibrasından sonra seçimlere geçildi. Katılan tüm delegelerin tamamının oyunu alarak güven tazeleyen Orhan Kömürcü, yeniden Büyük Birlik Partisi Bandırma İlçe Başkanı oldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB