BAŞKAN KAFAOĞLU EDREMİT’TE VATANDAŞLARLA KUCAKLAŞTI

16 Nisan 2018 Pazartesi, 15:06

AK Parti Edremit İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen mahalle toplantılarına katılmak üzere Edremit’e gelen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, vatandaşlarla kucaklaştı.

Her hafta düzenli aralıklarla mahalle ve köy ziyaretleri düzenleyen AK Parti İlçe Teşkilatının mahalle ziyareti programına Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, AK Parti Balıkesir Milletvekili Kasım Bostan ve Balıkesir İl Başkanı Av. Hasan Demirarslan da katıldı.

İlk mahalle ziyaretine Tuzcumurat mahallesinde başlayan Başkan Kafaoğlu ve beraberindekiler, burada halkın sorunlarını dinlediler. 2019’da Edremit’i alacaklarını söyleyen Başkan Kafaoğlu, “Belediyecilik AK Parti’nin işidir. Edremit’in sorunlarını tek tek tespit ediyoruz ve çözümlenmesi için çalışıyoruz. Burada da AK Parti İlçe Teşkilatı çalışmalarına çok hızlı bir şekilde devam ediyor. Önümüzdeki süreçte Belediye’yi kazanacağınıza inanıyorum. Sık sık Edremit’e gelerek sizleri dinlemeye çalışıyorum. Çünkü sizler, bizim için çok önemlisiniz” dedi. Buradaki ziyaretin ardından AK Parti İlçe Başkanı Metin Örkcü, Yönetim Kurulu üyeleri ve Gençlik Kollarıyla birlikte Tuzcumurat Mahallesi’ndeki kahvehanelere giden Başkan Kafaoğlu ve beraberindekiler, burada da halkla kucaklaştılar. Halkın sorunlarını dinleyen Başkan Kafaoğlu ve AK Parti ekibi, gece gündüz demeden her hafta düzenli olarak mahalleleri ziyaret ettiklerini, bundan sonra da ziyaretlerin devam edeceğini söylediler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB