EGE GÜNDEM GAZETESİ

ZEKAİ KAFAOĞLU’NUN TAKTIĞI DİŞLERİ KULLANIYORUM

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ZEKAİ KAFAOĞLU’NUN TAKTIĞI DİŞLERİ KULLANIYORUM
10 views
12 Nisan 2018 - 10:37
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Havran Belediyesi tarafından tertip edilen Prof.Dr. Mustafa Karataş’ın katıldığı Son Kale Türkiye isimli Konferans Belediye Kültür Merkezinde yapıldı.
Konferansa Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu,Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy,Ak Parti Havran İlçe Başkanı Ahmet DayıBelediye Başkan Yardımcıları,Sivil Toplum Temsilcileri ve Havranlılar katıldı.
Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan Konferans’ta Prof.Dr. Mustafa Karataş toplumsal konulara ele alarak eğitim niteliğinde bilgiler aktardı.
Havran ve çevre ilçelerden gelen vatandaşlar konferansa yoğun ilgi gösterirken zaman zaman izdiham yaşandı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve Belediye Başkanı Emin Ersoy Prof.Dr. Mustafa Karataş’a günün anısına Çanakkale Kahramanı Seyit Onbaşı’nın heykeli ve çiçek takdim ettiler.
Mustafa Karataş Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ile Üniversite yıllarında tanıştıklarını aynı evde kaldıklarını belirterek Başkanımız çok çalışkan bir öğrenci arkadaşımızdı hem okuyor hemde çalışıyordu.ilk dişlerimi Başkanımız yapmıştı hala aynı dişleri kullanıyorum dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ise yaptığı konuşmada şunları söyledi.
Bugün kıymetli Havranlı hemşehrilerim ile birlikte olmaktan dolayı son derece mutluyum.Mustafa Karataş hocamız öğrencilik yıllarımız birlikte geçti.Bugünü tertip eden Havran Belediye Başkanımıza teşekkür ederim dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.