Ayvalık’ta aynı kazada hayatını kaybeden 3 genç gözyaşlarıyla toprağa verildi

10 Nisan 2018 Salı, 10:50

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde; önceki gece aşırı sürat sonrasında yol kenarındaki beton direğe çarparak aynı araçta hayatlarını kaybeden 3 genç, yüzlerce kişinin katıldığı 3 ayrı cenaze töreniyle gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Ayvalık Devlet Hastanesi morgundan aile ve yakınları tarafından alınan Gözde Çam’ın (18) cenazesi Saatli Cami, İbrahim Alper Yavaş’ın (19) cenazesi Sarımsaklı Yunus Emre Cami, Mert Artur’un (22) cenazesi ise Şehitler Cami avlusuna getirildi.
Bu sırada, baba Yıldıray ve anne Gamze Çam, baba Enver ve anne Serpil Yavaş ile baba İbrahim ve anne Tülin Artur çocuklarının tabutlarına sarılarak bir süre ağladı. Çam’ın tabutunun üzerine mezuniyet cübbesi ve kepi konuldu. Cenazelere ölen gençlerin okul arkadaşları da katıldı.
Daha sonra öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından 3 gencin cenazesi Ayvalık Şehir Mezarlığına defnedildi.
Ayvalık ilçesinde, Gözde Çam yönetimindeki 10 BEY 19 plakalı otomobil, dün Sefa Çamlık Mahallesi Çamlık Koyu mevkisinde, yol kenarındaki elektrik trafosu bulunan beton direğe çarpmış, kazada Çam ile araçta bulunan İbrahim Alper Yavaş ve Mert Artur yaşamını yitirmişti. SUAT SALGIN

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB