CHP EDREMİT İLÇE ÖRGÜTÜ BOŞ DURMUYOR

09 Nisan 2018 Pazartesi, 10:58

CHP Edremit İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş ve ekibi Hacıaslanlar mahallesinde Muhtar Ali Tuzlu’nun azimli çalışması sayesinde yapımı devam eden sosyal tesisde incelemelerde bulundu.
CHP heyeti, Hacıaslanlar Mahallesi sosyal tesisi inşaatı hakkında Muhtar Ali Tuzlu’dan bilgi alarak, inşaatın tamamlanıp bira an önce hizmete geçmesi konusunda kalan eksiklikleri belirleyip giderilmesi konusunda yardımcı olacaklarını söylediler.
CHP Edremit ilçe Başkanı Tayfun Gerkuş, Muhtar Ali Tuzlu’ya mahalleye böyle bir tesisin kazandırılması konusundaki üstün gayretleri için teşekkür ederek şöyle konuştu; “Hacıaslanlar mahallemiz Edremit’teki Tahtacı Türkmen köylerimizden birisi. Bu köylerimiz yüz yıllardır kültürlerini bu güne kadar taşıyan ve bunun içinde devletten bir kuruş yardım beklemediler. Ancak nüfusun artması dolayısı ile bu gelenek ve göreneklerini evlerinde sürdürmelerine imkân yok. O nedenle bu mahallelerimizin böyle bir sosyal tesislere ihtiyaçları var. Mahalle sakinlerimizin ekonomik gücü ortada. Kendi imkânları ile böyle bir tesis yapamazlar. Yerel yönetimlerin ve hayırsever insanlarımızın yardımlarına ihtiyaçları var. CHP olarak halkımızın her türlü inancını özgürce yaşamasından yanayız. Muhtarımız Ali Tuzlu ve halkımızın yanındayız. Bu tesisin bir an önce bitirilesi için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz.”
CHP heyeti tesis ziyareti sonrası Hacıaslanlar ve Çamcı Mahallelerinde Kahvehanelere de uğrayarak mahalle sakinleri ile bir araya geldiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB