EZDİ GEÇTİ

07 Nisan 2018 Cumartesi, 01:19

Edremit Ticaret Odası’nda (ETO) seçimlerini sarı liste ile yarışan Coşkun Salon kazandı.
Edremit Ticaret Odası’nda (ETO) dün seçim heyecanı yaşandı. Sarı liste ile seçimlere giren başkan adayı ve aynı zamanda mevcut Başkan Coşkun Salon seçimlerde zaferlerini ilan etti.

Sabah erken saatlerde ETO binasının önünde büyük kalabalık oluştu.
Rekor sayıda katılımın gerçekleştiği ETO seçimlerinde 12 meslek grubunun 10’undan başarıyla çıkan Coşkun Salon’un Sarı listesi kazanırken, Beyaz liste 2 meslek grubundan çıktı.
KUCAKLAYICI OLACAĞIZ
Seçim Kurulu görevlilerinin sandıktan çıkan oyları açıklamasının ardından “sarı” liste ile seçimi kazanan Salon ve ekibi ETO hizmet binasının içerisinde ve dışarıda büyük sevinç yaşandı. Burada kısa bir konuşma yapan Coşkun Salon, “Biz bir aileyiz, seçim geride kaldı önümüze bakmamız ve Edremit’imize neler kazandırabiliriz onu düşünmeliyiz, burada kazanan Edremit” olduğunu söyledi. Salon, “Herkese çok teşekkür ediyorum. 6 aylık süreçte destek olan telefon açan işyerimize gelen mesaj atan herkese çok teşekkür ediyorum. İlk baştan beri şunu dedik hep beraber. Edremit iş dünyasını temsil edelim kazanan Edremit olsun kimse kaybetmesin. Bundan sonra böyle olacak Edremit iş dünyasını temsilen hep beraber olacağız. Edremit iş dünyası için kucaklayıcı, birleştirici olacağız. Her zaman aynı masa etrafında oturacağız.
Bizlerin onurumuz, gurumuz şerefimiz her şeyden önemlidir. Bu süreçte siyasetin dahil olması bizleri, bölse de bundan sonraki süreçte hep beraber olacağız, kimseye kırgın değiliz.” dedi.
Coşkun Salon’u konuşması sonrası ekip arkadaşları ile birlikte basın mensuplarına fotoğraf verdiler.
MESLEK KOMİTELERİNDEKİ SONUÇLAR
ETO seçimlerinde 12 Meslek Komitesinde seçim kurulu tarafından resmi olarak açıklanmayan sonuçlara göre Sarı ve Beyaz listelerin aldığı oylar şöyle;
“1. Komite: 55-21,
2. Komite: 22-14,
3. Komite: 37-25,
4. Komite: 16-0,
5. Komite: 42-32,
6. Komite: 73-71,
7. Komite: 143-126,
8. Komite: 44-47,
9. Komite: 35-38,
10. Komite: 36-15,
11. Komite: 67-51,
12. Komite: 60-13

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB