KARESİSPOR BASKETBOL İLE BÜTÜN ŞEHİRE DOKUNUYOR

06 Nisan 2018 Cuma, 11:41

Sezon başından bu yana yaptığı panellerle hem Balıkesir’e basketbol ateşini yayan hem de basketbolu okullarda yaygınlaştıran Karesispor, bu hafta Bigadiç Kuvayı Milliye Anadolu Lisesi’ndeki panelde öğrencilere konuk oldu. İlçenin konferans salonunun dolduğu etkinlikte öğrencilerin sorularını yanıtlayan takım, panelin ardından hatıra fotoğrafları çektirdi.

Bigadiç ilçesinde düzenlenen panele Karesispor’dan Genel Menajer Anıl Uyanık, Baş Antrenör Gencer Baytimur ile oyuncular Ryan Wright, Hazer Avcı ve Gökhan Karabıyık katıldı. Öğrenciler, profesyonel takım yöneticileri ve oyuncularına soru sorma, hayallerini ve hedeflerini öğrenme imkanı bulurken panelin tamamlanmasının ardından bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Soru-cevap kısmında söz alarak öğrencilerin bir basketbol maçını salondan veya televizyondan takip edip etmediklerini soran Karesispor Baş Antrenörü Gencer Baytimur, salondan sadece 2 kişinin el kaldırması üzerine “O zaman ben bu takımın baş antrenörü olarak gelecek hafta oynayacağımız iç saha maçımıza sizleri davet ediyorum. Bundan sonra da bütün maçlarımızda sizleri aramızda görmek istiyoruz” dedi.

Oldukça keyifli geçen panelde Karesispor’lu staff ve oyuncuların sözleri sık sık alkışlarla bölünürken panelin sonunda Karesispor tarafından Kuvayı Milliye Anadolu Lisesi’ne forma hediye edildi ve hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB