EGE GÜNDEM GAZETESİ

KAHRAMAN OLMA SIRASI SİZDE : KAN ve KÖK HÜCRE BAĞIŞI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
KAHRAMAN OLMA SIRASI SİZDE : KAN ve KÖK HÜCRE BAĞIŞI
13 views
06 Nisan 2018 - 11:51
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Muzaffer Leman Akpınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kan Bağışı kulübü ve Havran Kızılay şubesinin ortaklaşa düzenledikleri “kan ve kök hücre bağışı” etkinliği başladı. Havran protokolünün tam kadro katıldığı etkinliğe Havran Kaymakamı Şeref AYDIN, Havran Belediye Başkanı Emin ERSOY, Kurum Amirleri ve gönüllü vatandaşlar katılıyor.

Oldukça yoğun bir katılımın olduğu etkinlik 05 Nisan 2018 Perşembe (Bugün) Balıkesir Kızılay Kan Merkezi Ekibi tarafından 11:00 – 18:00 saatleri arasında Kızılay meydanında (yeni belediye binası önü) Kızılay mobil aracında düzenlenmektedir. Balıkesir genelinde günlük 200 üniteye kadar olan kan ihtiyacını karşılayabilmek için tüm Havran halkının desteğini bekliyoruz. Kampanyaya katılarak bir hayatta siz kurtarın!
Başta Havran Halkı olmak üzere ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde görev yapan öğretmenlerin yanında sosyal medyadan Gönüllü Kan ve Kök Hücre Bağışı Kampanyası’nı takip eden öğretmenler ve vatandaşların çok büyük bir ilgi gösterdiği faaliyette mobil araç kapısında ve içinde büyük bir kuyruk oluştuğu görüldü.Proje ortağı Havran Kızılay Şube Başkanı Ayhan Kurt ve MLAMTAL Kızılay Kan Bağışı Kulübü Rehber Öğretmeni Mehmet Pamuk Kampanyaya katılarak destek veren Havran Kaymakamı Şeref Aydın ve protokol üyeleri ile gönüllü bağış için gelen öğretmenlere ve vatandaşlara destekleri ve katılımları için teşekkür ettiler. Ayhan KURT

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.