BİGADİÇTE İLK DEFA SİNÜZİT AMELİYETI YAPILDI

06 Nisan 2018 Cuma, 11:47

Yaklaşık dört ay önce Bigadiç Devlet Hastanesine atanan ve başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr.Özgür Gülten, yaptığı estetik ameliyatlarının ardından şimdide ilk sinüzit ameliyatını gerçekleştirdi.
2002 yılından bu yana aktif ameliyathanesi olan ve hizmet veren Bigadiç Devlet Hastanesinde Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr.Özgür Gülten tarafından ilkkez Endoskopik Sinüs Cerrahisi gerçekleştirildi.
Bigadiç Devlet Hastanesi Başhekimi Dahiliye Uzmanı Dr. Halil Kırbıyık konuyla ilgili yaptığı açıklamada ‘‘Kronik sinüzit, nazal polip, burun ve sinüslerde ki kitlerin çıkartılması için endoskopik olarak gerçekleştirilebilen endoskopik sinüs cerrahisi artık hastanemizde yapılmaktadır. Bu tür hastalıklardan şikâyeti olan hemşerilerimiz Balıkesir merkez veya çevre illerimize gitmesine gerek kalmadı. Bigadiç devlet hastanesinde 4 aydır birçok ameliyat gerçekleştiren ve özellikle burun estetiği ve sinüs cerrahisi alanında deneyim sahibi olan Op. Dr. Özgür Gülten Bigadiç Devlet Hastanesinde Kulak Burun Boğaz alanında birçok ameliyatı yapıyor ve Doktorumuz için Türkiye’nin değişik bölgelerinden muayene olmaya geliyorlar. ’’dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB