BİGADİÇ HIZ KESMEDEN HİZMETLERE DEVAM

06 Nisan 2018 Cuma, 11:46

Bigadiç Belediyesi ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan protokol neticesinde 6 Ay gibi kısa bir sürede yapımı tamamlanan 4’eylül İlk Öğretim okulu vatandaş tarafından büyük taktir topluyor.
Yapılan hizmetler hakkında bilgi aldığımız Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu; “4Eylül ilk öğretim okulu ilçemizde tek ikili eğitim veren okulumuzdu. Depremden zarar gören, tek katlı, zayıf bir bina vardı. Bir yardımseverimizden bağış aldık ve Belediyemiz ile Milli Eğitim Bakanlığımız arasında bir protokol imzaladık, 6 Ay gibi kısa bir süre içerisinde; 18 derslik okulumuzu eğitim camiamıza kazandırdık. Okulun yanında bulunan Devlet su işlerinin lojmanlarını da Balıkesir Milletvekili Kasım Bostan’ın girişimleri sayesinde oranında tahsilini Milli Eğitim Bakanlığı’na yaptırdık, okulumuza bahçe olarak kazandıracağız. Altını çizmek istiyorum; proje tamamıyla Belediyemize ait olup yardımseverlerin ve Millieğtim’in destekleri ile Belediyemizin yapmış olduğu bir yatırımdır.”dedi.
Bigadiç’te yapımı hızla süren ve büyük bir kısmın bittiği yol yapım çalışmaları devam ediyor. Biten çalışmalara yenisi eklenerek hız kesmeden Bigadiç Halkı için gece-gündüz çalışan Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu; “Halkımıza hizmet etmek bizi mutlu ediyor.” Dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB