EGE GÜNDEM GAZETESİ

AYDINLIOĞLU’NDAN EĞİTİME CANSUYU

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
AYDINLIOĞLU’NDAN EĞİTİME CANSUYU
6 views
06 Nisan 2018 - 11:39
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Eğitim Yatırımlarına Verdiği Destek İle Her Zaman Öğretmen Kimliğini Ön Plana çıkaran Ak Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, Burhaniye’ye Yapılması Planlanan Ama 2 Yıldır Sürüncemede Kalan 24 Derslikli İmam Hatip Lisesi ve 200 Kişilik Yurt Yapımı Projesini Girişimleri İle İhale Aşamasına Gelmesinde Büyük Katkı Sağladı.
Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu yapmış olduğu açıklamada “ Burhaniye’ de hizmet veren İlim Yayma Cemiyetine ait olan Fevzi Köylü İmam Hatip Lisesinin çürük raporu olduğu için yıkım kararı var ve öğrenciler geçici olarak diğer okullarda eğitimini sürdürüyor, İhaleyi kazanan firma eski okulu yıkarak, 24 derslikli yeni İmam hatip Lisesi binası ve 200 kişilik öğrenci yurdunu aynı bahçede aynı yere yapacak. 15.5 Milyon Yatırım Bedeline Sahip 24 Derslikli Burhaniye İmam Hatip Lisesi Ve 200 Kişilik Yurt Yapımı İçin Bakanlık Yetkilileri İle Birçok Görüşme Yaptım, Nihayetinde 25 Nisan’da İhalesine Çıkılıyor. En Kısa Zamanda İnşaatın Tamamlanarak Eğitim-Öğretime Başlayabilmesi İçin Yakinen Takipçisi Olacağım. İnşallah Açılışını Yapmakta Bizlere Nasip Olur. Körfezimize Hayırlı, Uğurlu Olmasını Temenni Ederim ”Dedi.
Aydınlıoğlu Açıklamalarının Devamında, “Geçtiğimiz Günlerde İhalesi Yapılan Ayvalık Sakarya İlkokulu’ndan Sonra Körfezimize Bir Eğitim Kurumu Daha Kazandıracak Olmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz. Balıkesir Bizim Ortak Sevdamız, Ortak Geçmişimiz ve Ortak Geleceğimizdir. İşte Bu Yüzden En önemli Görevlerimiz, Milli Eğitim İşleridir. ”Dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.