SAADET PARTİSİNDEN İSTİŞARELERE DEVAM

04 Nisan 2018 Çarşamba, 11:06

Saadet Partisi Edremit İlçe Teşkilatı; çeşitli sivil toplum kuruluşları, siyasi partiler, vakıflar, dernekler, meslek odaları, yerel basın organları ve kanaat önderleriyle yaptıkları görüşme ve istişarelere devam ediyor.
Bu çerçevede Edremit’teki en üst kamu yöneticilerinden olan Kaymakam Ali Sırmalı, Müftü Sait Emin Arvas ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç da ziyaret edildi. Ziyaretlerde; İlçe Başkanı Mehmet Önal, Teşkilat Başkanı Fatih Ölmez, Eğitim Birimi Başkanı Sinan Başaran, Medya ve Tanıtma Başkanı Abdullah Korkmaz, Mâlî İşler Başkanı Musa Tunçel ve İlçe Sekreteri Sabri Özcan’dan teşekkül eden bir heyet hazirunu oluşturdu.
Ziyaretlerde genel ve yerel meseleler konuşuldu ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaretlerle ilgili bir açıklama yapan İlçe Başkanı Mehmet Önal şunları söyledi: ”Genel Başkanımız, Bilge Lider, Temel Karamollaoğlu Hocamızın başlattığı istişarelere uygun olarak bizler de bölgemizde çeşitli ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Bir numaralı meselemiz maalesef ki toplumdaki kamplaşma ve kutuplaşmadır. Eğer bizler birbirimizi hasım gibi görürsek problemlerimizi çözemeyiz. Takdir edersiniz ki zor bir dönemden geçiyoruz. Bu zorlu dönemeçte herkesle görüşülmesi gerekir. Hep kavga var. Kavga neye yarar? Kutuplaşılır ve kaos oluşur. Sonra futbol takımını destekler gibi bir hale geliriz. Fenerli misin, Cimbomlu mu? Her ikisi de senin takımın. Halbuki ülke ve devlet böyle idare edilmez. Bizler birbirimizin hasmı değiliz. Rakip olabiliriz; ama hasım değiliz. Dostuz, kardeşiz, aynı coğrafyanın çocuklarıyız. Bu açıdan, bölgemizdeki kamu yöneticilerimize ve idarecilerimize de çok büyük vazifeler düşmekte. Bizler milli görüşçüler olarak her zaman uzlaşmayı ön planda tutacağız ve hakkı, doğruyu haykırmaya devam edeceğiz.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB