İŞ DÜNYASI ALTIEYLÜL’DE TOPLANDI

04 Nisan 2018 Çarşamba, 10:59

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Balıkesir Şubesi’nin Yönetici ve Üyeleri bu kez Altıeylül İlçesinde toplandı.
Üye ziyaretleri ve olağan toplantılar kapsamında her buluşmada farklı bir ilçeye konuk olan MÜSİAD Balıkesir, olağan üye toplantısını geçtiğimiz gün MÜSİAD Üyesi Abdullah Altıntaş’ın ev sahipliğinde Altıeylül İlçesindeki Altın Otel’de gerçekleştirdi.
MÜSİAD Balıkesir Üyelerinin tam kadro yer aldığı toplantıya MÜSİAD Üyelerinden olan Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Başkan Yardımcıları Fikrettin Kocaman, Osman Ödemiş, Ahmet Özen ve yine MÜSİAD Üyesi olan AK Parti Altıeylül İlçe Başkanı Ayhan Atahan’da katıldı.
Kur’ân-ı Kerim tilavetiyle başlayan toplantıda ilk olarak farklı sektör kurullarından oluşan üye ailesine yeni katılan üyeler kendilerini tanıttı. MÜSİAD 28. Yıl Özel Tanıtım filmi izlendi ve ardından Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı üyelere MÜSİAD’a üye oluş sürecini ve MÜSİAD’ın vizyonundan bahsetti. MÜSİAD Balıkesir Başkanı Tuncay Yıldız’ın üyelere teşekkür konuşması ardından Expo Fuar hazırlıkları ile yatırım önerilerinin ele alındığı toplantı dilek ve temenniler bölümü ile son buldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB