HAVRAN HEM’DE BAŞARILAR TESADÜF DEĞİL

04 Nisan 2018 Çarşamba, 11:09

Havran HEM Taekwondo Yıldız Takımı geçtiğimiz gün Balıkesir İl Merkezi’nde düzenlenen şampiyonaya 6 sporcu ile katılarak 4 derece kazandı.
Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Taekwondo Antrenörü Mehmet Pamuk;”02 Nisan 2018 de Balıkesir de düzenlene Okullar Arası Taekwondo Yıldızlar Balıkesir Şampiyonası’nda Havran HEM TaekwondaTakımı olarak
57 kg Balikesir il 1.si Süleyman Gündoğan
61 kg Balikesir il 1. Batuhan Bayram
65 kg Balikesir il 1. Sedat Yilmaz
55 kg Balikesir il 2. Hatice Zanbak’ın kazandıkları dereceler nedeniyle emeklerimizin karşılığını almanın mutluluğunu yaşıyoruz.Balıkesir’deki şampiyonaya 6 kişi ile katıldık 4 madalya kazandık başarılarımız tesadüf değildir dedi.
ÇAM,BAŞARILAR TESADÜF DEĞİL:
Havran HEM Taekwondo Takımı’nın aldığı başarılı sonuçlar ile ilgili olarak bir açıklama yapan Havran Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hasan Çam;”
Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı Himayelerinde Başlatılan “Sporda Yetenek 10’la Gelecek Projesi” ve yine Havran Kaymakamı Şeref Aydın koordinatörlüğünde devam eden ” Sporla Erdemli Gençlik Sağlıklı Gelecek Projesi” ilçemiz çocuklarında, spora olan ilgiyi arttırdı. Haftanın her günü, Belediyemiz araçlarıyla Spor Salonlarına taşınan çocuklarımız, alanında etkin ve yetkin öğretmenlerle değişik branşlarda başarılar elde ediyorlar. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğümüz spor yapmak isteyen ve maddi açıdan spor yapmasına olanak bulamayan çocuklarımızın bu sıkıntılarının, sebeplerini ortadan kaldırırken,Milli Eğitim Müdürlüğümüz kursların organizasyonunu sağlıyor. Gençlik Hizmetleri Ilçe Spor Müdürlüğü ise spor alanlarının temizliğini araç gereçlerini tedarik ediyor kurumlar Uyum içinde Kaymakamımızın koordinesinde çalışıyorlar, bu çalışmalar yavaş yavaş meyvesini veriyor tekvando, güreş dallarında büyük başarılar elde ediyorlar, önümüzdeki yıllarda diğer branşlarda da başarılı olup, Spor alanlarına Kocaseyit’in torunları olarak damgamızı vuracaktır dedi.”Ayhan KURT

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 Powered by MOYWEB