EGE GÜNDEM GAZETESİ

CHP FIRSATLARI İYİ DEĞERLENDİRİYOR

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
CHP FIRSATLARI İYİ DEĞERLENDİRİYOR
8 views
04 Nisan 2018 - 11:08
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

CHP Edremit ilçe örgütü üç aylık bir yönetim olmasına rağmen her fırsatı değerlendirerek halk ve sivil toplum örgütleri ile temaslarına devam ediyor.
CHP Edremit İlçe Başkanı Tayfun Gerkuş, Edremit’in şairi Sebahhattin Ali’nin anma etkinlikleri sonrası, İlçe yöneticileri, Kadın kolları Başkanı Nerman Çelik ve Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Yavuz ilşe birlikte, anma etkinliği için Edremit’te olan Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın’ı da yanlarına alarak bir dizi esnaf ve oda ziyareti gerçekleştirdi.
Bu kapsamda CHP heyeti, Edremit çarşısında esnaflık yapan, Edremit’in ve esnafın nabzını iyi tutan Parti üyesi iş adamı Nabi Gündüz eşliğinde çarşı esnafını ziyaret ederek onların sorunlarını dinledi. Esnaf ziyaretinin yanında, çay bahçelerindeki vatandaşların da tek tek ellerini sıkan CHP heyetine vatandaşın gösterdiği ilgi dikkatlerden kaçmadı.
CHP heyeti milletvekilleri Ahmet Akın’ın Edremit’te olmasını fırsat bilerek onunla birlikte Şoförler Odası Başkanı Ahmet Dut, Çiftçi Malları Koruma Meclis Başkanı Ömer Billerlioğlu, Edremit Madeni Sanatkarlar ve Elektrikçiler Odası Başkanı Hayati Seçen makamlarında ziyaret et ederek bölgesel ve ülke gündemi ile ilgili görüş alış verişinde bulundular.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.